АКНЕ
у підлітків

Більшість людей пов’язують прищі з «перехідним» підлітковим періодом, коли організм наповнюється гормонами, які змушують шкіру виробляти надлишок шкірного сала. У хлопчиків це призводить до жирного блиску, прищів і запалень на шкірі, тоді як у дівчаток через статеве дозрівання та менструальний цикл прищі виникають періодично.

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-3

ЦУКОР МОЖЕ
ПОГІРШУВАТИ АКНЕ.

ПРАВДА

Останні дослідження показали, що продукти з високим вмістом глікемічного індексу (які викликають підвищення рівня цукру в крові) можуть погіршувати акне. Звичайно, це не просто, але щоб зберегти шкіру красивою, намагайтесь зменшити кількість солодощів, солодких напоїв та смаколиків, виготовлених із білого борошна, натомість надавайте перевагу продуктам з високим вмістом клітковини, як-от цільне зерно та бобові.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

ВИДАВЛЮВАТИ ПРИЩІ —
НЕ НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ.

ПРАВДА

Видавлювання прищів багато хто вважає вдалим екстреним рішенням, проте насправді, видавлювання прищів лише погіршить стан шкіри, схильної до акне, через можливе пошкодження запаленого волосяного фолікула і погіршення запалення. Ви можете навіть занести інфекцію своїми нігтями. Тож вичавлювання прищів — шкідлива звичка, якої краще уникати!
Дізнатися більше
True-or-false-visual-2

ШОКОЛАД ШКІДЛИВИЙ
ДЛЯ ШКІРИ, СХИЛЬНОЇ ДО АКНЕ.

МІФ

Немає надійних доказів того, що шоколад впливає на появу акне, усе індивідуально. Темний шоколад є джерелом корисних для шкіри антиоксидантів!
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

ЖИРНІ ПРОДУКТИ
РІВНОСИЛЬНІ ЖИРНІЙ ШКІРІ.

МІФ

Поширений міф полягає в тому, що жир, присутній у тарілці, перетворюється в жир у Ваших порах, проте прямого зв’язку між ними немає. Однак дієта, багата насиченими жирами, може посилювати мікрозапалення у всіх органах організму, включаючи шкіру. Одним словом, бекон і чіпси не спровокують появу прищів, але помірність — найкраще правило для здоров’я.
Дізнатися більше

Підліткове акне

Багато підлітків намагаються замаскувати свою схильну до акне шкіру важкою косметикою, яка закупорює пори, що лише погіршує проблему. Щоб запобігти появі недоліків використовуйте делікатні засоби для очищення шкіри та дерматокосметичні засоби з правильними активними інгредієнтами, спеціально розроблнними для шкіри підлітків, схильної до акне.

Якщо ситуація погіршується, дерматолог порадить правильний догляд за Вашою шкірою, схильною до акне.

У цьому розділі ми розповімо про підліткове акне: причини, симптоми, рішення та методи лікування. Також ми поділимося практичними порадами щодо правильного догляду для чистої шкіри. Ви також знайдете статтю, в якій пояснюється, чому багато засобів для лікування прищів потрібно застосовувати тривалий час, і чому “засоби миттєвої дії”, які ви можете знайти в Інтернеті, слід приймати з пересторогою.

Жирна їжа та
шоколад посилюють прищі?

Який зв’язок між акне та їжею? Чи може їжа призвести до появи акне?

Прийнято вважати, що ковбасні вироби та шоколад можуть погіршити прищі. Однак останні дослідження цієї проблеми показують, що причиною загострень є молочні продукти та продукти, багаті вуглеводами. Акне спричиняють різні фактори. Дослідження, проведені у США, показали, що молочні продукти та продукти, багаті вуглеводами, посилюють акне. Однак в Азії пацієнти вживають дуже мало молока і дуже мало жирної їжі, і все ж вони мають багато проблем з акне. Що ми можемо порекомендувати? Завжди потрібно керуватися здоровим глуздом. Якщо пацієнт помічає, що після двох-трьох цукерок у нього з’явилися кілька прищів, то наступного дня здоровий глузд повинен підказати йому, що потрібно обмежити вживання шоколаду.

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

У клінічному дослідженні EFFACLAR DUO (+) продемонстрував свою ефективність у запобіганні передменструальним акне порівняно з плацебо.

Джерело: Клінічні дослідження проф. Dréno (Нант, Франція) на 32 жінках, середній вік 25 років, нанесення Effaclar Duo (+) двічі на день на праву половину обличчя, а препарат плацебо — на ліву. Оцінка впливу після 2 послідовних циклів.

ДОРОГИЙ
ЧИТАЧУ

Інформація, наведена тут, призначена лише для ознайомлення і ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.