МЕЛА В3
 

Мела В3 — засоби з силою інноваційної* молекули Мелазил для протидії гіперпігментації як ніколи раніше. Рутина догляду ефективна проти пігментних плям, постакне плям та складається з очищувального гелю-мікропілінгу, сироватки-концентрат та крему з SPF30.

Молекула Мелазил – новий запатентований активний інгредієнт, результат 18 років досліджень, який затримує надлишок меланіну, таким чином запобігаючи його проявам на шкірі. Це забезпечує високу ефективність проти пігментації, підтверджену клінічними дослідженнями.
 
*Мультизапатентована молекула Мелазил має новий унікальний механізм дії, а саме: затримує надлишок меланіну перед тим, як він проявиться на шкірі.
Bestseller New Product Навіть стійкі пігментні плями, нерівності шкіри Коригує навіть стійкі пігментні плями Для усіх типів шкіри Шкіра, схильна до пігментації Антивіковий догляд Сироватка
:root { --active-color: #009EE2; --theme-color: #009EE2; --background-color: #0090CD; --desc-color: #7a7a7a; --hover-color: #009EE2; } :root { --rangeHeader-bg: #ededed; --rangeHeader-desc: #000; }