Засоби для
шкіри, схильної до алергії

Шкіра, схильна до алергії, може мати непривабливий або навіть лякаючий вигляд (висипання, лущення, почервоніння) і створювати дискомфорт (поколювання, свербіж, печіння).

Але є хороша новина: для догляду за шкірою, схильною до алергії, у аптеці можна придбати спеціальні дермокосметичні засоби (комбіновані з лікарськими засобами без рецепта та за рецептом, коли це необхідно).

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-2

ВІДМОВА ВІД ДУШУ Є НАЙКРАЩИМРІШЕННЯМ ДЛЯ АЛЕРГІЧНОЇ ШКІРИ.

МІФ

Якщо не очищувати шкіру в кінці дня, Ви залишаєте алергени та подразники, зокрема, пилок та забруднення, на шкірі протягом всієї ночі. Вони заважають шкірі виконувати бар’єрну функцію та викликають подразнення.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

АЛКОГОЛЬ МОЖЕ
ЗАГОСТРЮВАТИ АЛЕРГІЮ.

ПРАВДА

Алкоголь є потенційною причиною алергії на шкірі. Насправді вчені довели, що алкоголь може погіршити будь-яку алергічну реакцію: астму, алергічний риніт або різні види шкірних висипань. Частково це пов’язано з молекулами гістаміну та сульфітів, які містяться в алкогольних напоях.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ДОМАШНІ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ ЗАБОРОНЕНІ
ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.

ПРАВДА

Прихильники натуральних засобів для шкіри часто експериментують та створюють власні маски, креми чи тоніки. Це дуже небезпечно для чутливої шкіри. Багато натуральних інгредієнтів можуть містити сильні подразники.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ВАША ЩІТОЧКА ДЛЯ МАКІЯЖУ
МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ЗАГОСТРЕННЯ АЛЕРГІЇ.

ПРАВДА

Щіточки та аплікатори для макіяжу можуть бути справжніми пастками для пилу та алергії, тому їх потрібно регулярно мити. Промийте щіточки гіпоалергенним милом або миючим засобом для очищення щіточок для макіяжу.
Дізнатися більше

ЯК ДОГЛЯДАТИ
ЗА ШКІРОЮ, СХИЛЬНОЮ ДО АЛЕРГІЇ

Основні принципи: Очищення має бути максимально делікатним. Важливо не руйнувати захисний ліпідний шар шкіри. Запитайте у фармацевта про засоби для бережного очищення шкіри, які підходять для шкіри, схильної до алергії. Після очищення шкіри її потрібно заспокоїти термальною джерельною водою у спреї (можна нанести на ватний диск і використовувати як холодний компрес для екстреного заспокоєння). Завершіть щоденну програму догляду заспокійливим гіпоалергенним кремом з мінімалістичним складом, який поступово зменшуватиме чутливість Вашої шкіри.

ШКІРА, СХИЛЬНА ДО АЛЕРГІЇ, І ЖИВА ЕКОСИСТЕМА ВАШОЇ ШКІРИ:
МІКРОБІОМ

Дерматологічні засоби для догляду за шкірою, схильною до алергії, також повинні діяти на невидимий бар'єр шкіри з живих мікроорганізмів - мікробіом. Для тривалого заспокійливого ефекту, застосовуйте термальну воду у спреї та бар’єрні креми, збагачені термальною водою, адже цей інгредієнт є природним пребіотиком, який відновлює поверхневу екосистему шкіри, заспокоює, захищає та полегшує стан.

У цьому розділі ми підготували для Вас повний огляд програми догляду за шкірою, схильної до алергії, а також рекомендації щодо продуктів, які допоможуть заспокоїти подразнення. Ви також дізнаєтесь більше про постійну роботу компанії La Roche-Posay над створенням продуктів, безпечних для найбільш чутливої та алергічної шкіри. Нарешті, якщо Ви вирішили проконсультуватися з алергологом, ознайомтеся з інформацією про те, як підготуватися до консультації (із заповненням шаблоном щоденника алергії, який можна завантажити).

ЯК МИ МОЖЕМО ЗАСПОКОЇТИ
ЧУТЛИВУ ШКІРУ?

Дізнайтеся, що можна зробити, щоб заспокоїти чутливу шкіру.
На сьогоднішній день механізми, які призводять до чутливості та реагування шкіри, добре вивчені. Нейромедіатори, присутні в нервових закінченнях на поверхні шкіри, відіграють важливу роль. Активні інгредієнти, такі як нейросенсин, діють на ці нейромедіатори, зменшуючи або усуваючи відчуття дискомфорту. Чутлива шкіра потребує дбайливого ставлення. Наприклад, коли знімаєте макіяж за допомогою засобу для очищення шкіри, нанесіть його на руку і розподіліть по обличчю, після чого обережно видаліть макіяж за допомогою ватного диска. Термальна вода також має протизапальну дію. Рекомендовані продукти були спеціально розроблені та дерматологічно протестованої на чутливій шкірі та адаптовані до інших типів шкіри.

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

Пребіотики стимулюють ріст “дружніх бактерій”, зміцнюють мікробіом шкіри та сприяють зниженню її чутливості.

БЕЗПЕКА
ПОНАД УСЕ

Більш вимогливі норми безпеки у порівнянні з вимогами міжнародних стандартів щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ПРОДУКТІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Обов'язкова умова = нульові алергічні реакції
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок алергії, ми повертаємося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment formula protection product head

ФОРМУЛА ЗАХИЩЕНА
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо тару, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо переносимість та ефективність протягом тривалого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ
В ПОТРІБНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ ДОЗІ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в потрібній ефективній дозі.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: шкірі, яка реагує на подразнення, алергічній, проблемній, з атопічним дерматитом, пошкодженій або ослабленій після лікування онко-захворювань.

ШАНОВНИЙ
ЧИТАЧУ

Інформація, наведена тут, призначена лише для ознайомлення і ні в якому разі не є заміною професійної медичної консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.