Що є причиною атопічного дерматиту?
Як цьому запобігти?

Атопічний дерматит передається дітям від батьків, тому що він має генетичну природу. Якщо атопічний дерматит з’являється у Вашій родині, це означає, що ваша шкіра виробляє зволожуючі жирні речовини в недостатній кількості, що робить її дуже сухою. Чому це є проблемою? Шкіра стає більш вразливою до світу алергенів та подразників, які можуть проникати в неї та викликати інтенсивні запалення і свербіж.

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-2

ЩОБ ПОКЛАСТИ КРАЙ СУХОСТІ ШКІРИ, ВАЖЛИВО
ПІДТРИМУВАТИ ЇЇ У ЗВОЛОЖЕНОМУ СТАНІ.

ПРАВДА

Атопічний дерматит викликаний дефіцитом природного захисного ліпідного шару (його бар'єрної функції). Ось чому важливо регулярно зволожувати суху шкіру, схильну до атопічного дерматиту, за допомогою спеціальних засобів для догляду за шкірою, таких як Lipikar Бальзам AP+ або Lipikar Флюїд.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

РОЗЧІСУВАННЯ ЕКЗЕМИ
ЗУПИНЯЄ СВЕРБІЖ.

МІФ

Розчісування викликає замкнуте коло атопічного дерматиту: нігті пошкоджують і без того крихкий шар шкіри, відкриваючи ворота для проникнення ще більшої кількості алергенів та подразників, що призводить до ще більшого бажання потерти шкіру та її пошкодження. LIPIKAR Бальзам AP+ допомагає відновити гідроліпідний шар, збільшує проміжки між загостреннями і зменшити розчісування в нічний час.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

ВИСУШУВАННЯ ШКІРИ ЗА ДОПОМОГОЮ
ФЕНА ДОПОМАГАЄ ПРИ АТОПІЧНОМУ ДЕРМАТИТІ.

МІФ

Настійно НЕ рекомендується. Висушування феном є потенційним тригером атопічного дерматиту, який може спричинити загострення «приступу» та пошкодження захисного ліпідного шару, сприяючи ще більшому розвитку атопічного дерматиту. Що ще гірше, це може обпекти ніжну шкіру.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ
МОЖЕ БУТИ ЗАРАЗНИМ.

МІФ

Атопічний дерматит або екзема – генетичне захворювання, яке жодним чином не заразне. Лікування симптомів атопічного дерматиту базується на застосуванні замінників мила, пом’якшувальних засобів та кортикостероїдів місцевого застосування.
Дізнатися більше

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ І АТОПІЯ

ГІСТАМІН Екзема також є “атопічним” захворюванням, яке поєднується з такими проблемами, як алергічний риніт, астма та харчові алергії. Атопіки мають генетичну схильність до продукування типу антитіл під назвою IgE, які викликають алергічні реакції в різних частинах тіла— очах, носі, легенях, кишечнику та шкірі. Вважається, що ці антитіла провокують атопічний дерматит, викликаючи вивільнення гістаміну.

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ


КОЛО СВЕРБІЖ-ТЕРТЯ

Гістамін — це “молекула, яка спричиняє свербіж”. Коли ця речовина виділяється тучними клітинами в шкірі, це миттєво викликає свербіж. Нашою звичною реакцією на свербіж шкіри є розчісування. Але чим більше ми розчісуємо шкіру, тим сильніше ми руйнуємо її поверхневий бар’єр шкіри, що призводить до ще більшого проникнення алергенів і сильнішого свербіжу. Цей процес називається коло свербіж-тертя, особливо страждають від нього діти, схильні до атопічного дерматиту.

Одним із основних способів впливу на шкіру, схильну до атопічного дерматиту, є запобігання цьому колу за допомогою регулярного застосування пом’якшувальних засобів. Докладніше про найкращі рішення для шкіри, схильної до атопічного дерматиту, можна ознайомитися у розділі нижче.

ВАЖЛИВІСТЬ МІКРОБІОМУ
ДЛЯ ШКІРИ, СХИЛЬНОЇ ДО АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ

Зважаючи на сухість, атопію та коло свербіж-тертя, нові дослідження виявили несподіваний фактор, пов'язаний з атопічним дерматитом: “мікробіом” шкіри. Мікробіом шкіри — це сукупність мікроорганізмів (вважайте їх друзями, а не живими організмами!), що живуть на її поверхні.

Чи відомо Вам? На здоровій шкірі мікробіом схожий на тропічний ліс — він вражає своїм різноманіттям. На шкірі, схильній до атопічного дерматиту, це різноманіття виснажене, а мікробіом розбалансований.

Ця захоплююче відкриття відкриває двері у нову еру пребіотичних засобів для шкіри, схильної до атопічного дерматиту, у яких застосовуються унікальні пребіотичні властивості термальної води.

Чи можна запобігти атопічному дерматиту? Так і ні. Багато факторів, які спричиняють появу атопічного дерматиту, є генетичними — це дефіцит захисного бар’єру шкіри та схильність до атопії. Новітні безпрецедентні клінічні дослідження виявили, що використання пом’якшувальних засобів протягом перших трьох тижнів життя знижує ризик розвитку атопічного дерматиту на 50%.*

Якщо атопічний дерматит або екзема є у когось з родичів, у Вас теж буде схильність до його розвитку. Але Ви можете вплинути на це. При правильному догляді такі симптоми, як свербіж, можна швидко звести до мінімуму.

Для догляду за шкірою, схильною до атопічного дерматиту, використовуйте замінник мила або Синдет під душем і двічі на день наносьте пом’якшувальний засіб. Ці два кроки допоможуть ефективно запобігти рецидиву проблем шкіри. В наступному підрозділі Ви знайдете детальну інформацію про рішення експертів для шкіри, схильної до атопічного дерматиту.

Ознайомившись зі статтями нижче Ви дізнаєтесь про дуже суху шкіру, догляд та запобігання сухості (а також пояснення різниці між сухою шкірою та атопічним дерматитом). Також Вам буде цікава інформація про інші несподівані причини атопічного дерматиту, такі як забруднення. Радимо прочитати статтю, у якій містяться поради для догляду за дитячою шкірою, схильною до атопічного дерматиту. Ці поради допоможуть уникнути циклу свербіж-тертя, і чому Стік проти свербежу, може стати вашим дітям новим найкращим другом!

*“Нанесення пом’якшувального засобу від народження є ефективною профілактикою атопічного дерматиту”, J ALLERGY CLIN IMMUNOL, ТОМ 134, НОМЕР 4.

ЯК ЗАПОБІГТИ
ЗАГОСТРЕННЮ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ?
Попередьте виникнення чергової кризи у дитини, скориставшись нашими порадами.
La Roche-Posay. Яка різниця між чутливою шкірою, шкірою, яка страждає на непереносимість, та алергічною шкірою? Доктор Паскаль Матхельє-Фусаде — Lorem Ipsum — класичний варіант умовного беззмістовного тексту, який використовується у видавничій справі. Lorem Ipsum є стандартним беззмістовним текстом, відомим ще з 1500-х років, коли невідомий друкар взяв відтиск шрифта і розшифрував його, щоб зробити книгу зі зразками шрифтів. Він пережив не лише п’ять століть, але й був оцифрований, залишаючись при цьому по суті незмінним. Він був популяризований у 1960-х роках разом з випуском листів Letraset, які містять уривки Lorem Ipsum, а останнім часом — у програмному забезпеченні для комп’ютерної верстки, таким як Aldus PageMaker, включаючи версії Lorem Ipsum.

Чи знали Ви
?

Loreal.Foundation.FieldTypes.Extensions.CropImage?.Alt

Атопічний дерматит є одним із захворювань, які сильно погіршують якість життя, головним чином, через порушення нормального сну.

Джерело: Порівняльне дослідження погіршення якості життя дітей із шкірними захворюваннями та дітей з іншими хронічними дитячими захворюваннями. P.E. Beattie* і M.S. Lewis-Jones. Департамент дерматології, лікарня Ninewells, Данді DD1 9SY, Великобританія *Королівська лікарня для хворих дітей, Йоркхілл, Глазго, Великобританія.

БЕЗПЕКА
ПОНАД УСЕ

Більш вимогливі норми безпеки у порівнянні з вимогами міжнародних стандартів щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ПРОДУКТІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Обов'язкова умова = нульові алергічні реакції
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок алергії, ми повертаємося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment formula protection product head

ФОРМУЛА ЗАХИЩЕНА
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо тару, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо незмінну переносимість та ефективність протягом тривалого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ
В ПОТРІБНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ ДОЗІ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в потрібній ефективній дозі.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: шкірі, яка реагує на подразнення, алергічній, проблемній, з атопічним дерматитом, пошкодженій або ослабленій після лікування онкозахворювань.

ШАНОВНИЙ
ЧИТАЧУ

Інформація, наведена тут, призначена лише для ознайомлення і ні в якому разі не є заміною професійної медичної консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.