Допоможіть! Моя шкіра реактивна та схильна до алергії

Шкірна алергія, як правило, пов’язана з хворобою, яка називається контактний дерматит. Алергени, такі як метали (нікель, хром), певні складові косметичних засобів та парфумів або побутові засоби для чищення вступають в тривалий контакт зі шкірою, викликають імунну відповідь у вигляді свербежу, печіння, лущення і висипу. У статтях нижче ви знайдете основні поради про те, як усунути подразнення.

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-2

ФРУКТИ І ОВОЧІ
НЕ МОЖУТЬ БУТИ АЛЕРГЕНАМИ.

МІФ

Деякі фрукти та овочі містять високий вміст сполук, які називаються саліцилатами (пов'язані з аспірином). У людей, чутливих до саліцилатів, продукти, багаті цими сполуками, насправді можуть погіршувати алергічні симптоми — алергічний риніт, астму, екзему та шкірні реакції.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ДОМАШНІ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ ЗАБОРОНЕНІ
ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.

ПРАВДА

Прихильники натуральних засобів для шкіри часто експериментують та створюють власні маски, креми чи тоніки. Це небезпечно для чутливої шкіри. Багато натуральних інгредієнтів можуть містити сильні подразники.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

ВІДМОВА ВІД ДУШУ Є НАЙКРАЩИМ
РІШЕННЯМ ДЛЯ АЛЕРГІЧНОЇ ШКІРИ.

МІФ

Якщо не очищувати шкіру в кінці дня, Ви залишаєте алергени та подразники, зокрема, пилок та забруднення, на шкірі протягом всієї ночі. Вони заважають шкірі виконувати бар’єрну функцію та викликають подразнення.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ВАША ЩІТОЧКА ДЛЯ МАКІЯЖУ
МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ЗАГОСТРЕННЯ АЛЕРГІЇ.

ПРАВДА

Щіточки та аплікатори для макіяжу можуть бути справжніми пастками для пилу та алергії, тому їх потрібно регулярно мити. Промийте щіточки гіпоалергенним милом або миючим засобом для очищення щіточок для макіяжу.
Дізнатися більше

РІЗНІ ВИДИ АЛЕРГІЙ
МОЖУТЬ ВРАЖАТИ ШКІРУ

Але контактний дерматит — це не єдиний тип шкірної алергії. Шкіра також реагує на алергени, присутні в нашій їжі, навколишньому середовищі та в лікарських препаратах кропив’янкою, червоними пухирями, які сверблять. При алергії легкої форми шкіра свербить, пече та поколює через негіпоалергенні косметичні засоби, які не перевірені на здатність викликати алергію, або агресивні інгредієнти у побутових засобах для чищення. Особливий вид шкірної алергії, про який розповідається у статтях нижче, — це алергія на сонце, при якій алергоподібні симптоми провокуються УФ-променями.

МОЯ ШКІРА
ЧУТЛИВА, РЕАКТИВНА ЧИ СХИЛЬНА ДО АЛЕРГІЇ?

Шкіра, схильна до алергії, — це не те ж саме, що чутлива або реактивна шкіра. Якщо шкіра, схильна до алергії, реагує на специфічні алергени видимими реакціями, чутлива шкіра відчуває дискомфорт (поколювання, свербіж, печіння тощо) або постійно, або у відповідь на внутрішні (стрес чи гостра їжа) та зовнішні (жорстка вода чи кондиціонер) провокуючі фактори. У випадку чутливої шкіри Ви не відчуєте видимих змін. Реактивна шкіра реагує на внутрішні та зовнішні подразники однаковими неприємними відчуттями та почервонінням.

Статті в цьому розділі розкажуть про ці три непрості типи шкіри, а також специфічний щоденний догляд, який допоможе зберегти їх комфорт.

ЯКА ВІДМІННІСТЬ МІЖ
ЧУТЛИВОЮ ШКІРОЮ, ШКІРОЮ З НЕПЕРЕНОСИМІСТЮ ТА СХИЛЬНІСТЮ ДО АЛЕРГІЇ?

Чутлива шкіра, шкіра з непереносимістю або схильна до алергії: а яка у Вас?
Загалом, чутлива шкіра та шкіра, яка страждає на непереносимість, є дуже схожими за станом. Для них обох характерне відчуття дискомфорту через перепади температур, кондиціонування повітря або певні косметичні засоби, а також постійне відчуття стягнутості. Навпаки, алергічний тип шкіри страждає від відчуття дискомфорту, непереносимості і особливо червоного еритематозного ураження з досить сильним свербінням. Якщо жінка підозрює у себе непереносимість або алергію на крем, найпростіший спосіб з’ясувати, чи є у вас непереносимість або алергія на косметичний засіб — нанести відповідний крем на передпліччя. Якщо у Вас непереносимість, крем не спровокує реакцію при нанесенні на передпліччя, оскільки непереносимість в основному проявляється на обличчя. Натомість, у разі алергічної шкіри шкіра на передпліччі буде реагувати так само, як реагувала би шкіра на обличчі. У таких випадках ми проводимо нашкірні тести, щоб точно визначити, який інгредієнт викликає алергію на косметичний засіб. Якщо у шкіри лише непереносимість або чутливість, алергії немає. Дерматолог повинен переконатися, що пацієнт використовує відповідні креми з мінімальною кількістю агресивних інгредієнтів та без вмісту віддушок.

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

До 2050 року у половини населення планети буде алергія*, при цьому 80% хворих на неї відчують шкірні симптоми.

* Джерело: Оцінка Всесвітньої організації охорони здоров’я 2015

НАША ВІДДАНІСТЬ
БЕЗПЕЦІ

Більш вимогливі стандарти безпеки у порівнянні з міжнаролними правовими нормами щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ЗАСОБІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Обов'язкова умова = відсутність алергічних реакцій
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок, ми повертаемося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗАХИСТ ФОРМУЛИ
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо упаковку, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо незмінну переносимість та ефективність протягом тривалого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ
В ПРАВИЛЬНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в правильній ефективній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: реактивній, алергічній, схильній до акне, з атопічним дерматитом, пошкодженій або ослабленій після лікування онкозахворювань.

ДОРОГІ ЧИТАЧІ

Інформація, наведена тут, призначена лише для ознайомлення і ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.