Під час терапії раку ваша шкіра може бути більш чутливою до сонячних променів. Навіть незначний вплив сонячного випромінювання може мати негативні наслідки.

Ультрафіолетове випромінювання має великий вплив, хоча і представлене крихітною часткою сонячних променів, що досягають нашої планети. Існують три типи УФ-променів: UVC, які затримуються озоновим шаром, UVA і UVB, які досягають поверхні.

UVA складають 95% УФ-променів, які можуть впливати на вас протягом всього року, незалежно від сезону та погоди. Вони можуть проникати глибоко в шкіру до дермального шару клітин та впливати на них в довгостроковій перспективі. Наприклад викликати сонячну алергію,  провокувати почервоніння, свербіж, появу ознак фотостаріння, таких як порушення пігментації, появу плям та маски "вагітності". Надмірний вплив сонячного випромінювання може призвести до розвитку раку шкіри.

У разі використання променевої терапії опромінена ділянка шкіри буде дуже вразливою до сонячних опіків і надалі протягом всього життя повинна бути захищена від впливу сонячних променів.
Що стосується хірургічних шрамів, які особливо чутливі до сонця, то вони можуть піддатися гіперпігментації (потемніння шкіри).

UVB мають високу енергію і представляють 5% ультрафіолетового випромінювання, що досягає поверхні Землі. Навіть якщо вони не проходять через хмари та скло, вони можуть проникати через епідерміс (поверехневий шар шкіри). Ці промені срияють появі засмаги, сонячних опіків, алергічних реакцій, а також раку шкіри.

"ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ АНТЕЛІОС UVA 400

ЛЕГКИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ ФЛЮЇД SPF50+

Антеліос UVA 400, легкий сонцезахисний флюїд SPF50+
"ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ АНТЕЛІОС UVA 400
ЛЕГКИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ ФЛЮЇД SPF50+
Антеліос UVA 400, легкий сонцезахисний флюїд SPF50+ 
Дуже високий рівень захисту від UVB- та дуже довгих UVA-променів
НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ СЕРЕД ЗАСОБІВ LA ROCHE-POSAY ЗАХИСТ ВІД
ПІДСТУПНИХ НАЙДОВШИХ УФ-ПРОМЕНІВ
Стійкий до води та поту
Для всіх типів чутливої шкіри обличчя, схильної до алергічних реакцій сонячного випромінювання. 
Антеліос UVA 400, легкий сонцезахисний флюїд SPF50+ 

"Я ЗАХИЩАЮ

СЕБЕ ВІД СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ"

Кожен день, навіть у похмурі дні, UVA-промені можуть проникати глибоко в шкіру і спричиняти незворотні пошкодження. Необхідно щодня використовувати крем з високим рівнем захисту, тому що деякі несприятливі ефекти лікування раку можуть погіршитися з впливом сонця, такі як сухість, висип, пошкодження захисного бар'єру шкіри, подразнення або гіперпігментація.

Я ОБМЕЖУЮ 
ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ ПІД СОНЯЧНИМИ ПРОМЕНЯМИ

Необхідно постійно виконувати деякі заходи захисту, перебуваючи на відкритому повітрі, на пляжі або в горах. Працюйте в тіні, сідайте під дерево, відпочивайте під парасолькою або насолоджуйтеся обідом під навісом.

* Сонячні окуляри в категорії СЕ 4 найбільш темні та є небезпечними для водіння