ЯК ДБАТИ
ПРО ЧУТЛИВУ ШКІРУ

У той час як неправильно підібрані засоби можуть спровокувати в чутливої шкіри відчуття дискомфорту й стягнутості (наприклад, жорсткі пілінги або косметика з надмірною кількістю зайвих інгредієнтів), правильний догляд за шкірою може допомогти зберегти чутливу шкіру в "стані дзен".

ВІДПОВІДІ ДЕРМАТОЛОГА
НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

1 quote-marks

ЯКИЙ ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ НАЙКРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ?

Якщо у вас чутлива шкіра, вам потрібен зволожувальний крем, розроблений спеціально для шкіри з такою особливістю, без "шкідливих складників", таких як віддушки, барвники, ланолін і спирт, але із заспокійливими інгредієнтами, наприклад, Нейросенсином і Термальною водою La Roche-Posay. І наостанок, він повинен містити пребіотичні компоненти, щоб збалансувати мікробіом вашої шкіри, так звані дружні б

1 quote-marks

ЯК МЕНІ ГОЛИТИ СВОЮ ЧУТЛИВУ ШКІРУ?

Гоління може послабити шкіру, пошкодивши її поверхню та викликавши "опіки від бритви". Особливо це стосується чутливої шкіри. Для гоління такої ​​шкіри спочатку потрібно зволожити її теплою водою, потім масажними рухами нанести олію перед голінням. Далі переконайтеся, що ваша піна для гоління не містить спирту, і голіть шкіру легким натисканням вологої бритви з одним лезом. Потім нанесіть відновлю

1 quote-marks

ЩО ТАКЕ ЧУТЛИВА ШКІРА?

Якщо ви маєте неприємні відчуття - стягнутість, поколювання, печіння - спричинені такими факторами, як зміна температури, вітер, ультрафіолетове випромінювання, жорстка вода або агресивні косметичні засоби, при відсутності видимого висипу, у вас, імовірно, чутлива шкіра. Якщо у вас почервоніння або висип, швидше за все у вас реактивна або схильна до алергії шкіра. Відвідайте дерматолога для встан

ПРАВДА
ИЛИ МИФ

True-or-false-visual-3

ВПЛИВ СОНЦЯ
МОЖЕ ПІДВИЩИТИ ЧУТЛИВІСТЬ ШКІРИ.

TRUE

Сонце дійсно може бути небезпечним для чутливої шкіри обличчя. Це пов'язано з тим, що УФ-промені викликають оксидантний стрес і запалення в шкірі, спричинюючи почервоніння та висипи. Переконайтеся, що сонцезахисні засоби із захистом від променів UVA-UVB і довгих променів UVA, наприклад із гами АНТЕЛІОС, є частиною вашого щоденного догляду за шкірою
Дізнатися більше
True or false visual 2

ОРГАНІЧНІ ПРОДУКТИ -
НАЙКРАЩІ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.

FALSE

Лише той факт, що щось є натуральним, не означає, що воно не викличе загострення чутливості шкіри. Насправді, багато натуральних рослинних екстрактів можуть викликати відчуття поколювання та печіння. Що стосується алергенів, то природа переповнена ними!
Дізнатися більше
True or false visual 3

ДОВГОТРИВАЛИЙ ГАРЯЧИЙ ДУШ
ДОПОМОЖЕ ЗАСПОКОЇТИ МОЮ ЧУТЛИВУ ШКІРУ

FALSE

It might ease your muscles after a busy day, buta long hot shower or soak is not a good option for sensitive skin condition. Exposingsensitive skin to hot (and cold) temperatures stimulates the release ofhistamine (the itch molecule), which can trigger the chain reaction ofirritation. It is best to opt for brief, lukewarm showers or baths.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

МОЇ ПОЧУТТЯ
МОЖУТЬ ВПЛИНУТИ НА МОЮ ЧУТЛИВУ ШКІРУ

TRUE

Стресс и интенсивные эмоции приводят к расширению кровеносных сосудов в коже, вызывая ощущение дискомфорта. Многие люди считают осознанность или другие подобные методы релаксации ценным союзником в том, чтобы сохранить свою чувствительную кожу в "состоянии дзен". Этот подход наиболее эффективен, когда он сочетается с дерматологическим уходом за кожей, таким как средства гаммы ТОЛЕРАН.
Дізнатися більше

ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД
ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ 

У цьому розділі ви відкриєте для себе рекомендований дерматологами щоденний догляд за 
вашою чутливою шкірою обличчя. Які основи? Очищайте шкіру ніжною міцелярною водою, 
далі розпиліть на шкіру обличчя природну заспокійливу термальну воду й нанесіть  крем із простим та зрозумілим складом, збагачений заспокійливими і пребіотичними активними інгредієнтами. 

Ви знайдете поради щодо підбору необхідних засобів для вашої чутливої шкіри, ознайомитеся зі списком "шкідливих компонентів", на які варто звертати увагу, отримаєте інформацію про найкращу упаковку для збереження засобів впродовж часу, а також опис того, як зробити тест на алергічну реакцію, щоб гарантувати те, що ви ніколи не матимете почервоніння шкіри обличчя після використання косметики. Ми також запропонуємо вам засоби для догляду за жирною, схильною до акне, зрілою, зневодненою, схильною до почервоніння шкірою тощо. 

НАШІ ЗОБОВʼЯЗАННЯ
З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ

Наші норми безпеки більш суворі ніж міжнародні норми в галузі виробництва косметики.

100% ПРОДУКЦІЇ
ПРОЙШЛИ ТЕСТУВАННЯ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Єдина і головна вимога - відсутність алергічних реакцій на засоби.
Якщо ми виявляємо бодай єдиний випадок, ми повертаємося до лабораторії і допрацьовуємо формулу.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ФОРМУЛИ 
ВПРОДОВЖ ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо найбільш надійне паковання та лише необхідні консерванти для гарантії переносимості та ефективності впродовж довгого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ НАЙНЕОБХІДНІШЕ,
В ПРАВИЛЬНОЙ КОНЦЕНТРАЦИИ

Дивитися більше
Наші продукти, розроблені в співпраці з дерматологом і токсикологом, містять тільки необхідні інгредієнти в правильній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість наших продуктів перевіряється на найбільш чутливій шкірі: реактивній, схильній до алергії, акне чи атопії, пошкодженій або ослабленій після лікування онкологічних захворювань.

ШАНОВНИЙ
ЧИТАЧУ

Наведена на цій сторінці інформація призначена лише для загальноосвітніх цілей та ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.