ЧУТЛИВА ШКІРА

Зараз кожна друга людина має чутливу шкіру, тому на сьогодні це основна проблема, пов'язана зі шкірою. Ми всі чули словосполучення "чутлива шкіра", але що це таке?

Перш за все, чутливість - це не тип шкіри. Насправді, чутливою може бути шкіра будь-якого типу: від жирної і схильної до акне, що часто буває в підлітків, до сухої і зрілої.

Secondly, sensitive skin shows no signs of skin diseases (like eczema or psoriasis) and usually looks normal… But it can feel anything but normal.

ВІДПОВІДІ ДЕРМАТОЛОГА
НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

1 quote-marks

ЯКИЙ ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ НАЙКРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ?

Якщо у вас чутлива шкіра, вам потрібен зволожувальний крем, розроблений спеціально для шкіри з такою особливістю, без "шкідливих складників", таких як віддушки, барвники, ланолін і спирт, але із заспокійливими інгредієнтами, наприклад, Нейросенсином і Термальною водою La Roche-Posay. І наостанок, він повинен містити пребіотичні компоненти, щоб збалансувати мікробіом вашої шкіри, так звані дружні б

Was this helpful?

1 quote-marks

ЯК МЕНІ ГОЛИТИ СВОЮ ЧУТЛИВУ ШКІРУ?

Гоління може послабити шкіру, пошкодивши її поверхню та викликавши "опіки від бритви". Особливо це стосується чутливої шкіри. Для гоління такої ​​шкіри спочатку потрібно зволожити її теплою водою, потім масажними рухами нанести олію перед голінням. Далі переконайтеся, що ваша піна для гоління не містить спирту, і голіть шкіру легким натисканням вологої бритви з одним лезом. Потім нанесіть відновлю

Was this helpful?

1 quote-marks

ЩО ТАКЕ ЧУТЛИВА ШКІРА?

Якщо ви маєте неприємні відчуття - стягнутість, поколювання, печіння - спричинені такими факторами, як зміна температури, вітер, ультрафіолетове випромінювання, жорстка вода або агресивні косметичні засоби, при відсутності видимого висипу, у вас, імовірно, чутлива шкіра. Якщо у вас почервоніння або висип, швидше за все у вас реактивна або схильна до алергії шкіра. Відвідайте дерматолога для встан

Was this helpful?

1 quote-marks

ЧОМУ МОЯ ШКІРА ЧУТЛИВА ДО ДОТИКУ?

Якщо ви помічаєте дискомфорт шкіри, коли ви просто торкаєтесь її, у вас може бути дуже чутлива шкіра. У чутливій шкірі нервові закінчення є гіперчутливими. Вони запускають больові сигнали у відповідь на подразники, які в нормі є нешкідливими. Однак, якщо чутливість вашої шкіри проявляється почервонінням та запаленням, вам слід звернутися до лікаря, щоб переконатися, що у вас немає інфекції або інших

Was this helpful?

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-1

ВПЛИВ СОНЦЯ
МОЖЕ ПІДВИЩИТИ ЧУТЛИВІСТЬ ШКІРИ

TRUE

Сонце дійсно може бути небезпечним для чутливої шкіри обличчя. Це пов'язано з тим, що УФ-промені викликають оксидантний стрес і запалення в шкірі, спричинюючи почервоніння та висипи. Переконайтеся, що сонцезахисні засоби із захистом від променів UVA-UVB і довгих променів UVA, наприклад із гами АНТЕЛІОС, є частиною вашого щоденного догляду за шкірою
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

ЧУТЛИВА ШКІРА ЗАВЖДИ
ВИГЛЯДАЄ ІНАКШЕ.

FALSE

Одним із неприємних фактів про чутливу шкіру є те, що якими б дратуючими не були ваші симптоми, лікарі часто кажуть, що шкіра "нормальна", так як на ній немає жодних видимих ознак. Але досвідчені дерматологи розпізнають риси чутливості і порекомендують спеціальні засоби для догляду за чутливою ​​або гіперчутливою шкірою.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ОРГАНІЧНІ ПРОДУКТИ -
НАЙКРАЩІ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

FALSE

Лише той факт, що щось є натуральним, не означає, що воно не викличе загострення чутливості шкіри. Насправді, багато натуральних рослинних екстрактів можуть викликати відчуття поколювання та печіння. Що стосується алергенів, то природа переповнена ними!
Дізнатися більше
True-or-false-visual-2

МОЇ ПОЧУТТЯ
МОЖУТЬ ВПЛИНУТИ НА МОЮ ЧУТЛИВУ ШКІРУ.

TRUE

Стрес та інтенсивні емоції призводять до розширення кровоносних судин у шкірі, викликаючи відчуття дискомфорту. Багато людей вважають усвідомленість або інші подібні методи релаксації цінним союзником у тому, щоб зберегти свою чутливу шкіру в "стані дзен". Цей підхід є найбільш ефективним, коли він поєднується з дерматологічним доглядом за шкірою,
Дізнатися більше

ВИЗНАЧЕННЯ
ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

У дерматології термін чутливої шкіри відноситься до групи симптомів, таких як поколювання, печіння, свербіння, які з'являються у відповідь на провокуючі фактори - температурні зміни, жорстку воду, неправильно підібрану косметику тощо. Іншими словами, шкіра подає сигнал тривоги, немов би перебуваючи "в небезпеці" через зазвичай нешкідливі зовнішні чинники.

ЩО СТАЄ ПРИЧИНОЮ
ЧУТЛИВОСТІ ШКІРИ?

Отже, якими є складові виникнення чутливості шкіри? Довгий час чутлива шкіра була медичною загадкою, але сучасні дослідження виявили деякі фактори.. 

  • Чутлива шкіра має неефективний поверхневий бар'єр (нестачу захисних ліпідів). Це означає, що зовнішні подразники, такі як жорсткі пральні порошки або деякі інгредієнти косметики можуть проникати в більш глибокі шари шкіри. З цієї причини необхідно користуватися спеціальними засобами для відновлення функції захисного бар'єру шкіри. Про цей метод боротьби з чутливістю шкіри ви дізнаєтеся з розділів нижче.
  • Окрім порушення функції захисного бар'єру, чутлива шкіра страждає від феномена, що називається "нейрогенним запаленням". Це означає, що нервові закінчення гіперчутливі й виділяють запальні речовини (як сигнал небезпеки, зазвичай призначений для негативного впливу на шкіру) у відповідь на нешкідливі в нормі подразники, такі як жорстка вода і зміна температури. Це запалення викликає характерні симптоми чутливості шкіри, такі як поколювання і свербіж.

У розділах нижче ми допоможемо вам визначити, чи маєте ви чутливу шкіру, і розповімо, як краще зберегти її комфорт за допомогою ведення правильного способу життя та косметичного догляду за шкірою.. 

Ви також дізнаєтеся про засоби для макіяжу, спеціально розроблені для того, щоб допомогти захистити й заспокоїти чутливу шкіру.. 

Don’t forget to look at our overview of sensitive scalp and hair, with information on key topics such as shaving sensitive skin plus how to care for sensitive scalps prone to conditions such as dandruff and hair loss.

НАШІ ЗОБОВʼЯЗАННЯ
З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ

Наші норми безпеки більш суворі ніж міжнародні норми в галузі виробництва косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ПРОДУКЦІЇ
ПРОЙШЛИ ТЕСТУВАННЯ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Єдина і головна вимога - відсутність алергічних реакцій на засоби.
Якщо ми виявляємо бодай єдиний випадок, ми повертаємося до лабораторії і допрацьовуємо формулу.
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗБЕРЕЖЕННЯ ФОРМУЛИ
ВПРОДОВЖ ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо найбільш надійне паковання та лише необхідні консерванти для гарантії переносимості та ефективності впродовж довгого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ НАЙНЕОБХІДНІШЕ,
В ПРАВИЛЬНІЙ КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Наші продукти, розроблені в співпраці з дерматологом і токсикологом, містять тільки необхідні інгредієнти в правильній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість наших продуктів перевіряється на найбільш чутливій шкірі: реактивній, схильній до алергії, акне чи атопії, пошкодженій або ослабленій після лікування онкологічних захворювань.

ШАНОВНИЙ
ЧИТАЧУ

Наведена на цій сторінці інформація призначена лише для загальноосвітніх цілей та ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.