Атопічний дерматит
у немовлят і малюків

Оскільки атопічний дерматит, як правило, вражає немовлят та маленьких дітей, спричиняючи сильні страждання, батькам важливо знати прості кроки, які зроблять дні радіснішими, а ночі — спокійнішими для всієї родини.

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-3

СПАЛАХИ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ МОЖУТЬ
БУТИ СПРОВОКОВАНІ СТРЕСОМ.

ПРАВДА

Ми не можемо пояснити, чому, але експерти визнали, що емоції, шок та стрес відіграють неабияку роль у провокуванні спалахів атопічного дерматиту. Однак атопічний дерматит, як відомо, також має генетичну природу. Якщо провокуючим фактором для Вас є стрес, зверніть увагу на такий метод контролю за стресом, як самоусвідомлення.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

ДІЄТА
МОЖЕ СПРОВОКУВАТИ ЗАГОСТРЕННЯ АТОПІЧНОГО ДЕРМАТИТУ?

ПРАВДА

Певні продукти можуть призвести до виникнення атопічного дерматиту і викликати його загострення. Якщо, на Вашу думку, деякі продукти можуть стати провокуючим фактором виникнення атопічного дерматиту у Вас або Вашої дитини, зверніться до лікаря щоб зробити аналіз крові та шкірні ін'єкційні проби, і дізнатись, чи є у Вас алергія на продукти харчування (зазвичай, це арахіс, молоко, соя, пшениця, риба та яйця).
Дізнатися більше
True-or-false-visual-2

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ
ЗНИКАЄ ЧЕРЕЗ ДЕЯКИЙ ЧАС.

ПРАВДА

Залежно від дитини, прояви атопічного дерматиту можуть тривати від декількох місяців до кількох років. Половина дітей з атопічним дерматитом від народження виліковуються до п’ятирічного віку. У деяких випадках атопічний дерматит зберігається в зрілому віці, але це неможливо передбачити. Неможливо повністю вилікувати атопічний дерматит, але його можна приборкати при правильному догляді.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ
МОЖЕ БУТИ ЗАРАЗНИМ.

МІФ

Атопічний дерматит або екзема – генетичне захворювання, яке не заразне. Лікування симптомів атопічного дерматиту базується на застосуванні замінників мила, пом’якшувальних засобів та кортикостероїдів місцевого застосування.
Дізнатися більше

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ

У статті нижче ми розповімо про догляд за шкірою новонароджених, схильною до атопічного дерматиту, і дамо рекомендації щодо делікатних, зволожуючих та заспокійливих засобів. Ви також дізнаєтесь, як взагалі боротися з висипом та подразненням на шкірі дитини.

Також ми підготували статті, з яких Ви дізнаєтеся про лайф-хаки щодо догляду за дитячою шкірою, схильної до атопічного дерматиту, щоб дитина відчувала себе краще. Ми також підготували поради експертів та рекомендації, починаючи з того, як не допустити, щоб свербіж відволікав від навчання у школі, і завершуючи профілактичними заходами під час занять спортом чи за спекотної погоди, щоб повернути дитячій шкірі комфорт.

ЯК
РОЗПІЗНАТИ АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ
У Вашого малюка атопічний дерматит? Навчіться визначати перші ознаки атопічного дерматиту, які з’являються на шкірі дитини.
Коли у Тамари почали проявлятися перші ознаки атопічного дерматиту, ми не поставили одразу правильний діагноз, нам знадобився майже рік, щоб упевнитися, що це атопічний дерматит. Мені здається, якби я раніше виявила справжню причину, то могла би більш ретельно доглядати за шкірою. За якими ознаками Ви розпізнали атопічний дерматит у дитини? Екзема зазвичай з’являється у немовлят у вигляді сухих, червоних ділянок шкіри, які лущаться. Вона може вражати будь-яку ділянку тіла: обличчя, складки ліктів і колін. Екзема може бути різної тяжкості: від м’яких сухих плям до поширеної екземи. Екзема свербить, хворий постійно хоче розчесати шкіру і відчуває дискомфорт, часто у дітей порушується сон вночі — за цими ознаками екзему легко впізнати.

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

1 дитина з 5 страждає на екзему. У 80% випадків захворювання проходить саме по собі до дорослого віку.

Джерело: CHU Nantes, unité de cancérologie dermatologie spécialisation dermatite atopique, avril 2015  

БЕЗПЕКА
ПОНАД УСЕ

Більш вимогливі норми безпеки у порівнянні з вимогами міжнародних стандартів щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ЗАСОБІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Одна необхідна умова = відсутність алергічних реакцій
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок алергії, ми повертаємося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗАХИСТ ФОРМУЛИ
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо упаковку, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо незмінну переносимість та ефективність протягом тривалого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ

В ПРАВИЛЬНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в правильній ефективній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: реактивній, алергічній, схильній до акне, з атопічним дерматитом, пошкодженій або ослабленій після лікування онкозахворювань.

ШАНОВНИЙ
ЧИТАЧУ

Інформація, наведена тут, призначена лише для ознайомлення і ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.