Алергічна
шкіра

Алергічна шкіра сильно реагує на подразники зовнішнього середовища, які називаються алергенами. Алергени можна знайти де завгодно: Пилок у повітрі, певні продукти харчування, медикаменти, побутові засоби, косметика — і це лише верхівка айсберга!

ПРАВДА
ЧИ МІФ

True-or-false-visual-2

ФРУКТИ І ОВОЧІ
НЕ МОЖУТЬ БУТИ АЛЕРГЕНАМИ.

МІФ

Деякі фрукти та овочі містять високий вміст сполук, які називаються саліцилатами (аспірином). У людей, чутливих до саліцилатів, продукти, багаті цими сполуками, насправді можуть погіршувати алергічні симптоми — алергічний риніт, астму, екзему та шкірні реакції.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ВІДМОВА ВІД ДУШУ Є НАЙКРАЩИМ
РІШЕННЯМ ДЛЯ АЛЕРГІЧНОЇ ШКІРИ.

МІФ

Якщо Ви не очищуєте шкіру в кінці дня, Ви залишаєте алергени та подразники, зокрема, пилок та забруднення, на шкірі протягом всієї ночі. Вони заважають шкірі виконувати бар’єрну функцію та викликають подразнення.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-1

АЛКОГОЛЬ МОЖЕ
ЗАГОСТРЮВАТИ АЛЕРГІЮ.

ПРАВДА

Алкоголь є потенційною причиною алергії на шкірі. Насправді вчені довели, що алкоголь може погіршити будь-яку алергічну реакцію: астму, алергічний риніт, різні види шкірних висипань. Частково це пов’язано з молекулами гістаміну та сульфітів, які містяться в алкогольних напоях.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ ДОМАШНЬОГО ПРИГОТУВАННЯ ЗАБОРОНЕНІ
ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.

ПРАВДА

Багато хто надає перевагу домашнім маскам, кремам, тонікам, виготовленим власноруч, проте це може не сподобатися Вашій шкірі, схильній до алергії. Дійсно, багато натуральних інгредієнтів можуть містити сильні подразники.
Дізнатися більше

ВСЕ ПРО
ШКІРНІ АЛЕРГІЇ

Алергія може вражати різні системи організму, але особливе місце займає саме шкірна алергія. “Класичний” тип шкірної алергічної реакції називається контактним дерматитом. Алерген вступає в прямий контакт зі шкірою (наприклад, сережки з нікелю), долає захисний бар’єр шкіри і запускає імунну відповідь, яка викликає алергічну реакцію. Типові ознаки контактного дерматиту: Почервоніння, висипання, свербіж, печіння, лущення і мокнучі плями. Можуть знадобитися тижні, щоб алергічна шкірна реакція почала згасати. Але не панікуйте, існують аптечні гіпоалергенні засоби, які створені спеціально для догляду за алергічною шкірою.

ЯК АЛЕРГІЯ
ВПЛИВАЄ НА ШКІРУ

Шкірні алергічні реакції не обмежуються контактним дерматитом. Насправді шкіра є першим місцем проявів алергії, при цьому 80% алергій мають наслідки для шкіри*. Адже шкірна алергія може бути викликана також прийомом ліків, продуктами, які вживаємо в їжу (наприклад, горіхи), або факторами навколишнього середовища (наприклад, пилок або лупа домашніх тварин). Як зазвичай алергія проявляється на шкірі? Шкіра часто покривається кропив’янкою, висипаннями і подразненням, які спричиняють свербіж, поколювання і печіння. Окрім того, якщо ви постійно сякаєтеся, тоді, швидше за все, на носі з’явиться почервоніння і подразнення. Якщо шкірна алергія погіршується, треба відвідати аптеку та придбати спеціальні засоби: Безрецептурні антигістамінні засоби у поєднанні з гіпоалергенними засобами догляду можуть швидко заспокоїти шкіру.

"У цьому розділі ви дізнаєтесь про різницю між чутливою, реактивною та алергічною шкірою. Ми також поділимося деякими порадами експертів, як уникнути шкірних алергічних реакцій, а також найкращими засобами для догляду за шкірою, схильною до алергії".
*Спеціально для алергічної шкіри, яка страждає на непереносимість. Франція та Німеччина. A+A. Лютий 2009

ЯК
ДОГЛЯДАТИ ЗА АТОПІЧНОЮ ШКІРОЮ?
Кілька порад, які допоможуть шкірі, схильній до атопічного дерматиту.
Атопічна шкіра особливо чутлива і легко подразнюється, тому для догляду за нею не підходять звичайні косметичні засоби. Хоча атопічний дерматит не є небезпечним захворюванням і зникає здебільшого у віці 8 чи 9 років, деякі діти можуть не спати вночі через використання засобів, які викликають надмірне подразнення. Це викликає занепокоєння. Уникайте ванни з піною; надавайте перевагу недовгим ваннам з теплою водою і використанням спеціальних засобів. Не використовуйте засоби з віддушкою. Акуратно очистьте шкіру і висушіть її, обережно промокаючи. Потрібно щодня зволожувати все тіло, незалежно від того, пошкоджена шкіра чи здорова. Звісно, слід уникати розчісування. Не бійтеся використовувати дермокортикоїди. Добре вивчено, що при правильному застосуванні дермокортикоїди не мають побічних впливів. Також зверніться до дерматолога за порадою, як покращити взаємодію з навколишнім середовищем: позбудьтеся мікрокліщів, ретельно прибираючи спальню, дотримуйтесь комфортного для шкіри температурного режиму, провітрюйте вранці та ввечері, уникайте шпалер та килимів. Всі ці заходи допоможуть Вам уникнути проблем з шкірою.

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

Алергія займає четверте місце серед найбільш поширених захворювань у світі, йдучи після онкологічних, серцево-судинних захворювань та СНІДу *.

* Джерело: Оцінка Всесвітньої організації охорони здоров’я 2015

ЯКІ ОСНОВНІ
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ?

Дізнайтеся про основні характеристики чутливої шкіри.
Що стосується чутливої шкіри, тут мають місце два фактори. Пацієнти приходять до нас зі скаргами на неприємні відчуття шкіри: стягнутість, поколювання, печіння, свербіж тощо. Дерматологи помічають ознаки, такі як незначне почервоніння та запалення шкіри. Ці ознаки в основному викликані зміною температури, вітряною чи холодною погодою, кондиціонуванням повітря, сухістю тощо, а також надмірним тертям шкіри під час зняття макіяжу або нанесенням зволожуючого крему. Пацієнти не розуміють, чому шкіра раптом почала реагувати і на ній з’явилися почервоніння. Зараз ми краще розуміємо причини реагування та чутливості шкіри. На шкірі є чутливі рецептори. Якщо ці рецептори надмірно реагують, найменший дотик може викликати дуже неприємні реакції, які спричиняють дискомфорт і скарги пацієнта.

БЕЗПЕКА
ПОНАД УСЕ

Більш високі стандарти безпеки у порівнянні з міжнародними правовими нормами щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ЗАСОБІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Одна необхідна умова = відсутність алергічних реакцій
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок алергії, ми повертаємося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ

В ОПТИМАЛЬНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в оптимальній ефективній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: реактивній, алергічній, проблемній, з атопічним дерматитом, пошкодженій або ослабленій після лікування онкозахворювань.
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗАХИСТ ФОРМУЛИ
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо упаковку, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо незмінну переносимість та ефективність протягом тривалого часу.

ДОРОГИЙ
ЧИТАЧУ

Інформація, наведена тут, призначена лише для ознайомлення і ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.