Я ПІКЛУЮСЯ ПРО СВОЇ ТІЛО ТА ШКІРУВаше лікування раку нарешті закінчилося, і важливо продовжувати піклуватися про себе в найближчі тижні та місяці.

Незважаючи на те, що найважчий період лікування раку вже позаду, важливо продовжувати обраний під час лікування догляд за шкірою. Ваша шкіра потребуватиме додаткової турботи протягом цього часу, оскільки ви все ще можете мати підвищену чутливість, сухість або подразнення. Існує кілька аспектів, які вимагають особливої уваги, наприклад, вплив сонячного випромінювання.

Ви боролися з раком тривалий період і вам може знадобитися час, щоб відновити свій фізичний і емоційний стан. Поради від інших людей, що живуть з раком, можуть дати вам свіжий погляд на вашу ситуацію.
Хоча деякі шрами слід масажувати лише під наглядом лікаря, є деякі основні рекомендації, схвалені Британським Фондом Шкіри, які можуть сприяти покращенню стану шкіри. Не забувайте проконсультуватися з вашим лікарем до початку будь-якого масажу. Окрім цього, захист від сонця, особливо при наявності шрамів, має важливе значення.

Зміни стану шкіри можуть здаватися приголомшливими, тому довірлива консультація з дерматологом може зняти напругу. Деякі хворі на рак воліють відвідувати термальний центр La Roche-Posay у Франції. Лікувальний центр всесвітньо відомий тим, що спеціалізується на чутливій шкірі і пропонує безліч лікувальних процедур. У ньому турбуються про ваше тіло, шкіру та розум одночасно, що може бути довгоочікуваним розслабленням після вашого одужання.

Я ПІДТРИМУЮ

ЗВ'ЯЗОК З ІНШИМИ ХВОРИМИ НА РАК


Настав час продовжувати шукати підтримку у тих, хто пережив рак. Знайдіть поради та інформацію в організаціях для пацієнтів. В останні роки дискусія природньо перемістилася в інтернет, де ті, хто боровся з раком, діляться своїм досвідом.