ЧИ МОЯ ШКІРА ЧУТЛИВА?
ПРОЯВИ, ПРИЧИНИ, ЗАПОБІГАННЯ

Якщо ви перейшли на цей розділ, ви, ймовірно, задаєтеся питанням, чи є ви серед числа тих 50% осіб, які відчували прояви чутливості шкіри в якийсь період часу в їхньому житті. Чутливу шкіру складно діагностувати, у першу чергу тому, що вона визначається тим, що люди відчувають, а не тим, що лікар бачить на прийомі. З точки зору звичайної людини, чутлива шкіра може бути тривожною повсякденною реальністю. Відчувається стягнутість, поколювання шкіри, іноді постійне. У той час як з точки зору дерматолога чутлива шкіра може виглядати трохи червоною або сухою, але її зовнішній вигляд по суті нормальний.

ВІДПОВІДІ ДЕРМАТОЛОГА
НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

1 quote-marks

ЯКИЙ ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ НАЙКРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ?

Якщо у вас чутлива шкіра, вам потрібен зволожувальний крем, розроблений спеціально для шкіри з такою особливістю, без "шкідливих складників", таких як віддушки, барвники, ланолін і спирт, але із заспокійливими інгредієнтами, наприклад, Нейросенсином і Термальною водою La Roche-Posay. І наостанок, він повинен містити пребіотичні компоненти, щоб збалансувати мікробіом вашої шкіри, так звані дружні

1 quote-marks

ЩО ТАКЕ ЧУТЛИВА ШКІРА?

Якщо ви маєте неприємні відчуття - стягнутість, поколювання, печіння - спричинені такими факторами, як зміна температури, вітер, ультрафіолетове випромінювання, жорстка вода або агресивні косметичні засоби, при відсутності видимого висипу, у вас, імовірно, чутлива шкіра. Якщо у вас почервоніння або висип, швидше за все у вас реактивна або схильна до алергії шкіра. Відвідайте дерматолога для встан

1 quote-marks

ЧОМУ МОЯ ШКІРА ЧУТЛИВА ДО ДОТИКУ?

Якщо ви помічаєте дискомфорт шкіри, коли ви просто торкаєтесь її, у вас може бути дуже чутлива шкіра. У чутливій шкірі нервові закінчення є гіперчутливими. Вони запускають больові сигнали у відповідь на подразники, які в нормі є нешкідливими. Однак, якщо чутливість вашої шкіри проявляється почервонінням та запаленням, вам слід звернутися до лікаря, щоб переконатися, що у вас немає інфекції або інших

1 quote-marks

ЯКИЙ ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ НАЙКРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ?

Якщо у вас чутлива шкіра, вам потрібен зволожувальний крем, розроблений спеціально для шкіри з такою особливістю, без "шкідливих складників", таких як віддушки, барвники, ланолін і спирт, але із заспокійливими інгредієнтами, наприклад, Нейросенсином і Термальною водою La Roche-Posay. І наостанок, він повинен містити пребіотичні компоненти, щоб збалансувати мікробіом вашої шкіри, так звані дружні б

ПРАВДА
ЧИ МІФ

ГОСТРА ЇЖА МОЖЕ
СПРОВОКУВАТИ ЧУТЛИВІСТЬ ШКІРИ .

TRUE

Якщо стінки ваших кровоносних судин стали тонкими, деякі зовнішні фактори, такі як вживання спецій та алкоголю, гарячі ванни або занадто інтенсивне центральне опалення, можуть викликати почервоніння і чутливість шкіри.If the walls of your blood vessels have become fragile, certain external factors like eating spices, drinking alcohol, hot baths, or too much central heating can trigger flushing and skin sensitivity
Дізнатися більше
True-or-false-visual-2

НАТУРАЛЬНІ ДОМАШНІ ЗАСОБИ
ДОБРЕ ДОГЛЯДАЮТЬ ЗА ЧУТЛИВОЮ ШКІРОЮ

FALSE

Вміст холодильника або кухонної шафи може нашкодити чутливій шкірі, хоча це й смачно. Краще уникати натуральних домашніх засобів, таких як мед, вівсянка, маски з шоколаду та авокадо, оскільки вони можуть містити потенційні алергени й подразники. Замість цього, зверніть увагу на дерматологічні рішення по догляду за шкірою.
Дізнатися більше
True-or-false-visual-3

ЧУТЛИВА ШКІРА ЗАВЖДИ
ВИГЛЯДАЄ ІНАКШЕ.

FALSE

Одним із неприємних фактів про чутливу шкіру є те, що якими б дратуючими не були ваші симптоми, лікарі часто кажуть, що шкіра "нормальна", так як на ній немає жодних видимих ознак. Але досвідчені дерматологи розпізнають риси чутливості і порекомендують спеціальні засоби для догляду за чутливою ​​або гіперчутливою шкірою.
Дізнатися більше

ДІАГНОСТИКА
ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

Отже, як ідентифікувати чутливу шкіру? По суті це "діагноз виключення", що означає, що дерматолог діагностує чутливу шкіру після виключення інших станів та захворювань шкіри, таких як псоріаз і екзема, спираючись на скарги пацієнта на неприємні ознаки в повсякденних ситуаціях. Також можна перевірити чутливість шкіри шляхом нанесення слабкого розчину кислоти на шкіру і спостереження за тим, чи відтворює вона такі ж симптоми.

ЯК ПОПЕРЕДИТИ 
ЧУТЛИВІСТЬ ШКІРИ

Дерматологічними причинами чутливості шкіри є порушення функції поверхневого бар'єру та гіперчутливі нервові закінчення в шкірі. Чутлива шкіра може також мати незбалансований "мікробіом" - популяцію дружніх і менш дружніх бактерій, які живуть на її поверхні.

"Щоб запобігти проявам чутливості шкіри, ваш алгоритм дій має складатися з трьох етапів: - відновлення захисного бар'єру шкіри; - інтенсивне заспокоєння шкіри; -відновлення балансу мікробіома (не хвилюйтеся, ми розповімо вам як)."

У цьому розділі ви знайдете докладну інформацію про внутрішні й зовнішні причини чутливості шкіри, починаючи від занадто гарячого душу до неправильного вибору косметики, вживання гострої їжі й стресу.

Ми також надамо поради про те, як звести до мінімуму прояви чутливості, а також про щоденний догляд за шкірою для зменшення її чутливості день за днем.

Ви також дізнаєтеся, як чутлива шкіра може дійсно впливати на добробут (і як вживати заходів), як чутлива шкіра змінюється в різні періоди життя, в залежності від пори року і навіть дня.

НАШІ ЗОБОВʼЯЗАННЯ
З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ

Наші норми безпеки більш суворі ніж міжнародні норми в галузі виробництва косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ПРОДУКЦІЇ
ПРОЙШЛИ ТЕСТУВАННЯ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Єдина і головна вимога - відсутність алергічних реакцій на засоби.
Якщо ми виявляємо бодай єдиний випадок, ми повертаємося до лабораторії і допрацьовуємо формулу.
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗБЕРЕЖЕННЯ ФОРМУЛИ
ВПРОДОВЖ ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо найбільш надійне паковання та лише необхідні консерванти для гарантії переносимості та ефективності впродовж довгого часу.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

JЛИШЕ НАЙНЕОБХІДНІШЕ,
В ПРАВИЛЬНІЙ ;КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Наші продукти, розроблені в співпраці з дерматологом і токсикологом, містять тільки необхідні інгредієнти в правильній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ
 ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість наших продуктів перевіряється на найбільш чутливій шкірі: реактивній, схильній до алергії, акне чи атопії, пошкодженій або ослабленій після лікування онкологічних захворювань.

ШАНОВНИЙ
ЧИТАЧУ

Наведена на цій сторінці інформація призначена лише для загальноосвітніх цілей та ні в якому разі не є заміною професійній медичній консультації. При будь-якій медичній проблемі завжди звертайтеся за допомогою до кваліфікованого лікаря.