У МЕНЕ РАК
Я ГОТУЮСЬ ПЕРЕНЕСТИ ЛІКУВАННЯ ЯКОМОГА ЛЕГШЕ
 
Отримання діагнозу "рак" може бути дуже складним моментом у житті. Швидше за все, у вас може виникнути багато запитань. Як підготуватися до лікування? Як розповісти близьким? Чи варто звернутися до психолога? Чи зможу я продовжувати працювати? Як я можу зберегти своє особисте та соціальне життя? Знайте, ви не самотні в цьому випробуванні: команда професіоналів у галузі охорони здоровʼя, фармацевтів та терапевтів підтримає вас. Рак може принести багато змін у повсякденному житті. Ваші відносини, сімейне життя та робота можуть змінитись. Будуть помітні певні фізіологічні зміни. Лікування раку може вплинути на стан вашого волосся, шкіри та нігтів. У деяких людей  можуть виникнути побічні прояви лікування на шкірі, спровоковані радіо- та хіміотерапією.
Ви також можете приділити час, щоб відкрити для себе пілатес, медитацію або йогу. Це допоможе розслабитися. Для кожного знайдеться щось своє. Потіште себе: цей процес є важливим кроком до підготовки як в психологічному, так і в фізичному плані перед майбутнім шляхом.
 
 
Я ГОТУЮ СВОЇ ТІЛО ТА ШКІРУ
 
Лікування раку може викликати зміни стану вашого тіла та шкіри. Тим не менш, підготовка шкіри до появи цих небажаних побічних ефектів може значно допомогти. 
Виділіть час, щоб дізнатися, як може змінитися ваша шкіра. Дуже важливо знати, що є декілька видів дерматологічного догляду, які варто обрати до початку лікування. Пошук правильних засобів для зволоження та заспокоєння шкіри є першим кроком для зменшення побічних проявів лікування раку. Засіб для очищення шкіри, який не порушує рівень pH, правильні зволожувальні засоби, лосьйони та сонцезахисні засоби можуть забезпечити необхідний для вас комплексний догляд. 

Я - ЧАСТИНА СПІЛЬНОТИ

Усвідомлення того, що у вас рак, може викликати певні емоції. Групи  підтримки пацієнтів створені для того, щоб допомогти впоратися з усіма аспектами цього діагнозу.

Вони забезпечують безпечне середовище для обміну досвідом та комунікації з тими, хто опинився в подібній ситуацїї. Це місця, де ви знайдете підтримку, де вас почують та зрозуміють. Залучення до спільноти може стати емоційною розрядкою, де ви зустрінетесь з іншими, зможете поділитися  своїми переживаннями щодо діагнозу та лікування раку. Це можливість відкрити себе тим, хто розуміє вашу ситуацію, підвищить самооцінку, особливо якщо ваше тіло та шкіра змінились під час лікування. .