КОЛИ МИ ДИВИМОСЯ НА ШКІРУ,

МИ БАЧИМО ЛЮДЕЙ 

Людей, які заслуговують на турботу, за яких варто боротися та заради яких слід створювати інновації.

Ми знаємо, що шкіра - це важливий орган, який впливає на загальний стан здоров’яМи розуміємо, що проблемна шкіра змінює не лише зовнішній вигляд, а й повсякденне життя.

Люди потребують рішень, відповідних цим проблемам, адже, незалежно від їхньої тяжкості, під ними часто криються дещо більші труднощі.

Саме тому в партнерстві з дерматологами та іншими лікарями з різних країн світу, ми розроблюємо засоби для Вашої шкіри, котрі змінюють якість життя на краще.

Це одна з причин, чому ми є одними з лідерів в дослідженнях питань мікробіому та захисного барєру шкіри, знаннях щодо процесів її відновлення. Ми розроблюємо формули з думкою про реальні дерматологічні проблеми наших споживачів.

 

1,9 мільярдів людей стикаються з проблемами зі шкірою щодня.

Проте ми віримо, що ніхто з них не повинен страждати від дискомфорту, який вони спричиняють.

Ось чому ми повинні й надалі розвивати рішення для догляду, - задля того, щоб підтримати людей в боротьбі з проблемною шкірою та забезпечити їм краще життя.

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПЕРЕД ВАМИ

КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ

Як одні з лідерів, ми віримо, що ніхто не має страждати через проблеми зі шкірою.

Ось чому наші продукти та інновації розроблені для забезпечення ефективного полегшення та турботи навіть для найбільш чутливої шкіри.

 

 

ми одні з лідерів
наукових інновацій

Дивитися більше
Понад 10 років ми проводимо дослідження в галузі мікробіому, щоб створити для Вас корисні та ефективні інновації, такі як бальзам Ліпікар АП+м для шкіри, схильної до атопії.
spotscan visual

ми прагнемо
покращувати якість життя

Дивитися більше
Коли ми дивимося на шкіру, ми бачимо людей і знаємо, що проблеми зі шкірою мають прови не тільки зовні. Клінічні дослідження показують, що проблеми зі шкірою впливають на повсякденне життя: якість сну, самооцінку, тривожність…
baby visual

наша мета - максимальна
ефективність та переносимість засобів

Дивитися більше
Розроблюючи засоби з думкою про реальні проблеми наших споживачів, ми провели більше 600 клінічних та обсерваційних досліджень по всьому світу на більш ніж 100000 пацієнтів з усіма типами шкіри.
woman

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
перед онкохворими

Дивитися більше
Ось уже 10 років, пліч-о-пліч ми працюємо з дерматологами та онкологами над розробкою засобів та перевіркою їх ефективності та переносимості на шкірі онкохворих пацієнтів.

Реальні
Історії шкіри

Ми  наполегливо працюємо в лабораторіях, тому що чуємо Вас.  Ми боремося за кожного з Вас та розроблюємо засоби, які дають Вашій шкірі надію. Це нагадує Вам ніколи не здаватися.


 

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС
ТА ПІДТРИМАЙ ІНШИХ

Чи впливають Ваші проблеми зі шкірою на Ваше повсякденне життя і на те, що Ви відчуваєте? Як дерматологічні засоби змінили Ваше життя?

Поділіться своєю історією шкіри в Instagram, ставте хештег #більшеніжшкіра та відмічайте @larocheposay

https://www.laroche-posay.ua/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/master/dmi/simple-page/landing-page/brand-campaign/flip_card/flip_card-01.jpg

МАРИНА Відчуває чужі погляди

#історіїшкіри

https://www.laroche-posay.ua/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/master/dmi/simple-page/landing-page/brand-campaign/flip_card/flip_card-02.jpg

АНІ Обожнює серфінг, але має чутливу до сонця шкіру

#історіїшкіри
https://www.laroche-posay.ua/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/master/dmi/simple-page/landing-page/brand-campaign/flip_card/flip_card-03.jpg

ДЖУЛІЯ Турбується через екзему

#історіїшкіри
https://www.laroche-posay.ua/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/master/dmi/simple-page/landing-page/brand-campaign/flip_card/flip_card-06.jpg

ХЛОЯ Вірить, що колись її шкіра стане кращою

#історіїшкіри
https://www.laroche-posay.ua/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/master/dmi/simple-page/landing-page/brand-campaign/flip_card/flip_card-05.jpg

АМАНДА Намагається приховати свербіж

#історіїшкіри
https://www.laroche-posay.ua/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/master/dmi/simple-page/landing-page/brand-campaign/flip_card/flip_card-04.jpg

ЕМБЕР Почувається ніяково під час важливих зустрічей

#історіїшкіри