ЗАХИЩАЄМО ШКІРУ З ДУМКОЮ ПРО ПРИРОДУ
#LRPrecycle

Article Read Duration 4 хв читання

Проблема сортування та вторинної переробки дедалі частіше постає перед кожним з нас. Саме тому, в рамках запуску нового сонцезахисного лосьйону Антеліос в екологічно свідомому пакованні, La Roche-Posay вирішив допомогти споживачам утилізувати власні використані паковання з-під дерматокосметики. Дані паковання можуть бути не лише від бренду, а й будь-які інші, адже головне – це спільна мета, що полягає в забезпеченні кращого майбутнього для природи.

Ми знаємо, що правильна утилізація потребує сортування, миття паковань, а тому робимо це замість вас!


ДЕТАЛІ АКЦІЇ

Ми розмістили в аптеках України великі та малі корзини, в яких ви можете утилізувати використані паковання з-під косметичних засобів будь-якого бренду. Дані корзини будуть знаходитись в аптеках до 31 серпня, тому ви можете вільно ними користуватись. Список усіх аптек, в яких розміщені корзини для утилізації, за посиланням.

Після утилізації паковань у велику корзину, ви маєте змогу отримати дарунок від бренду La Roche-Posay безпосередньо в аптеці, звернувшись до консультанта, або фармацевта. На відміну від фармацевтів, консультанти в аптеках працюють не постійно, а за спеціальним графіком. Тому, для отримання дарунку в аптеці через консультанта, варто прийти тоді, коли працівник є на робочому місці. Детальний список аптек з подарунками та графіком консультантів за посиланням. Кількість дарунків обмежена, тому можна отримати лише один набір на людину при наявності його в аптеці.

До того ж, ви можете взяти участь у конкурсі та виграти один з 20 наборів! Кожен набір складається з сонцезахисного зволожуючого лосьйону Антеліос та махрового рушника з набором мініатюр. Для участі вам потрібно поділитись публікацією в Facebook, або 24-годинною зникаючою розповіддю в Instagram, зробивши селфі з дарунком, або сфотографувавши корзину для утилізації La Roche-Posay. До публікації, або розповіді, додавайте текст «Утилізую дерматокосметику разом з Ля Рош-Позе!» та хештег #LRPrecycle. Нам важливо знати, що ви стали частиною проєкту та долучились до екоініціативи!

Акція проходитиме місяць та триватиме до 15 червня. Переможці обиратимуться за допомогою сервісу random.org. Результати конкурсу будуть публікуватись у два етапи: 1 червня та 16 червня на офіційній сторінці бренду у Facebook – LaRochePosayUkraine. Список учасників зберігається до кінця конкурсу, тому, якщо вдача не посміхнулась Вам у пешому етапі, ви зможете виграти приз у другому!

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИНКУ АНТЕЛІОС В ЕКОЛОГІЧНОМУ ПАКОВАННІ

La Roche-Posay стає ближчим до екологічно свідомого паковання та представляє новинку Антеліос – сонцезахисний зволожуючий лосьйон з дуже високим ступенем захисту SPF 50+. Даний засіб є першим поколінням тюбиків з картону, що зменшує використання пластику на 45%*, а формула сонцезахисного лосьйону розроблена з повагою до флори та фауни морських і прісних водойм.

Антеліос лосьйон підходить для обличчя і тіла та розроблений за новітньою Netlock технологією, що містить УФ-фільтри, запаковані в дрібних гелевих капсулах, які забезпечують однакове покриття, адаптоване під поверхню шкіри. Як наслідок, засіб містить дуже високий ступінь сонцезахисту та є стійким до води та поту.

ЗАБРУДНЕННЯ ЗАЙМАЄ ОСОБЛИВЕ МІСЦЕ
СЕРЕД ПРИЧИН АКНЕ

Відповідаючи на запитання про можливі причини акне, мало хто замислюється про вплив смогу та вихлопів. Але одним з головних стресових факторів для шкіри є забруднення. Після 15-річних досліджень фахівці La Roche-Posay виявили, що забруднення атмосфери може спричиняти появу прищів, особливо у дорослих.

Як забруднення провокує появу акне?

Дрібні частинки пилу, відомі як PM 2.5, можуть проникати через захисний бар’єр шкіри і пошкоджувати її. Разом із озоном та іншими забруднювачами вони викликають ланцюгову реакцію, яка починається з окислення шкірного сала на поверхні шкіри. Ці забруднюючі речовини змінюють склад шкірного сала, а також викликають дефіцит вітамінів С і Е — двох природних антиоксидантів шкіри. Ці атаки на захисний поверхневий ліпідний шар (шкірний бар’єр) викликають прищі та проблеми із жирною шкірою у вигляді надлишкового блиску, закупорених пор, акне, нерівномірної текстури шкіри та тьмяного кольору обличчя.

Висновок Забруднення є однією з найважливіших причин акне у дорослих (а також у підлітків). Шкіра стає жирнішою, чорні точки збільшуються і з’являються нові.

Як я можу зупинити вплив забруднення, яке погіршує стан шкіри, схильної до акне?

Часто говорять про небезпеку забруднення, але як можна захистити шкіру від цього невидимого ворога? Ваш перший крок до порятунку шкіри від забруднення — правильне очищення. Шкіру слід очищати вранці та ввечері, без винятків. Придбайте м’який очищуючий засіб, такий як Міцелярна вода EFFACLAR, який продемонстрував чудову ефективність у видаленні мікроскопічних частинок забруднення з поверхні шкіри.

Цікаво, який щоденний засіб Ви можете використовувати для захисту шкіри від забруднень? Нелипкі текстури, які допомагають запобігти прилипанню забруднюючих частинок до шкіри і спричинити появу прищів.

Щоб не допустити появу акне через забруднення, не забувайте використовувати SPF відповідно до вашого типу шкіри, адже поєднання УФ-променів + забруднення є головними факторами, що провокують акне. Шукайте сонцезахисні засоби з текстурою, що запобігає прилипанню дрібних частинок і забруднень до Вашої шкіри.

ПРАВДА
ЧИ МІФ

ШОКОЛАД ШКІДЛИВИЙ
ДЛЯ ШКІРИ, СХИЛЬНОЇ ДО АКНЕ.

МІФ

Немає надійних доказів того, що шоколад впливає на появу акне, усе індивідуально. Насправді, темний шоколад містить корисні для шкіри антиоксиданти!
Дізнатися більше

ЖИРНІ ПРОДУКТИ
РОБЛЯТЬ ШКІРУ ЖИРНОЮ.

МІФ

Поширений міф полягає в тому, що жир, присутній у тарілці, перетворюється в жир у Ваших порах, проте прямого зв’язку між ними немає. Однак дієта, багата насиченими жирами, може посилювати мікрозапалення у всіх органах організму, включаючи шкіру.  Одним словом, бекон і чіпси не викличуть прищів, але помірність — найкраще правило для здоров’я.
Дізнатися більше

ЦУКОР МОЖЕ
ПОГІРШУВАТИ АКНЕ.

ПРАВДА

Останні дослідження показали, що продукти з високим вмістом глікемічного індексу (які викликають підвищення рівня цукру в крові) можуть погіршувати акне.  Звичайно, це не просто, але щоб зберегти шкіру красивою, намагайтесь зменшити кількість солодощів, солодких напоїв та смаколиків, виготовлених із білого борошна, натомість надавайте перевагу продуктам з високим вмістом клітковини, як-от цільне зерно та бобові.
Дізнатися більше

ВИДАВЛЮВАТИ ПРИЩІ —
НЕ НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ.

ПРАВДА

Видавлювання прищів багато хто вважає вдалим екстреним рішенням, проте насправді, видавлювання прищів лише погіршить стан шкіри, схильної до акне через можливе пошкодження запаленого волосяного фолікула і погіршення запалення. Ви навіть можете занести нову інфекцію своїми нігтями. Тому видавлювання прищів — це шкідлива звичка, намагайтесь уникати її!
Дізнатися більше

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

UVA випромінювання зберігається на постійному рівні від сходу до заходу сонця та протягом цілого року, навіть взимку.

ЛІНІЙКА ЗАСОБІВ АНТЕЛІОС

ANTHELIOS [АНТЕЛІОС] — це повна лінійка засобів захисту шкіри від УФ-випромінювання.
 • La Roche Posay Face Cleanser Effaclar Micellar Water Ultra 400ml 33378
  Міцелярний засіб для очищення шкіри та видалення макіяжу з жирної та чутливої шкіри

  EFFACLAR
  МІЦЕЛЯРНИЙ РОЗЧИН

  Перевірити
 • LaRochePosayFaceCareEffaclarDuo40ml3337875598071Front
  Коригуючий догляд, очищення пір, проти недоліків, проти залишкових слідів, антирецидивна дія

  EFFACLAR
  DUO (+)

  Перевірити
 • La Roche Posay Face Care Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer 40m
  Зволожуючий себорегулюючий засіб проти блиску та розширених пор
  EFFACLAR
  MAT
  Перевірити

БЕЗПЕКА
ПОНАД УСЕ

Більш вимогливі стандарти безпеки у порівнянні з міжнародними правовими нормами щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ЗАСОБІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Одна необхідна умова = відсутність алергічних реакцій
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок алергії, ми повертаємося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ

В ПРАВИЛЬНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в правильній ефективній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: шкірі, яка реагує на подразнення, алергічній, схильній до акне, атопічного дерматиту, пошкодженій або ослабленій після лікування онкозахворювань.
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗАХИСТ ФОРМУЛИ
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо упаковку, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо незмінну переносимість та ефективність протягом тривалого часу.