ЗАХИЩАЄМО ШКІРУ З ДУМКОЮ ПРО ПРИРОДУ
#LRPrecycle [ЛРПресайкл]

Article Read Duration 2 хв читання

Проблема сортування та вторинної переробки дедалі частіше постає перед кожним з нас. Саме тому, в рамках запуску нового сонцезахисного лосьйону Антеліос в екологічно свідомому пакованні, La Roche-Posay  вирішив допомогти споживачам утилізувати власні використані паковання. Дані паковання можуть бути від будь-якого бренду, адже головне – це спільна мета, що полягає в забезпеченні кращого майбутнього для природи.

Ми знаємо, що правильна утилізація потребує сортування, миття паковань, а тому робимо це замість вас!


ДЕТАЛІ АКЦІЇ

Ми розмістили в аптеках України та в магазинах Rozetka великі та малі корзини, в яких ви маєте змогу утилізувати використані паковання з-під будь-якого косметичного засобу. Корзини надані для користування до 31 серпня та їх місцезнаходження Ви можете переглянути за посиланням.

Також, протягом червня та липня, після утилізації паковань у велику корзину (лише у зазначенних нижче аптеках), ви маєте змогу отримати дарунок від бренду La Roche-Posay звернувшись до консультанта, або фармацевта (за умови утилізації паковань, що в сумі складають більше 50 мл). Список аптек та графік консультантів за посиланням.

Паковання в корзинах будуть правильно утилізовані брендом La Roche-Posay для того, щоб зробити процес якомога легким для кожного з Вас! 

 

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИНКУ АНТЕЛІОС В ЕКОЛОГІЧНОМУ ПАКОВАННІ

La Roche-Posay стає ближчим до екологічно свідомого паковання та представляє новинку Антеліос – сонцезахисний зволожуючий лосьйон з дуже високим ступенем захисту SPF 50+. Даний засіб є першим поколінням тюбиків з картону, що зменшує використання пластику на 45% (порівняно з аналогічним пакованням La Roche-Posay), а формула сонцезахисного лосьйону розроблена з повагою до флори та фауни морських і прісних водойм.

Антеліос лосьйон підходить для обличчя і тіла та розроблений за новітньою Netlock технологією, що містить УФ-фільтри, запаковані в дрібних гелевих капсулах, які забезпечують однакове покриття, адаптоване під поверхню шкіри. Як наслідок, засіб містить дуже високий ступінь сонцезахисту та є стійким до води та поту. 

Чи знали Ви
?

Чи знали ви, що УФВ шкідливе

UVA випромінювання зберігається на постійному рівні від сходу до заходу сонця та протягом цілого року, навіть взимку.

ЛІНІЙКА ЗАСОБІВ АНТЕЛІОС

ANTHELIOS [АНТЕЛІОС] — це повна лінійка засобів захисту шкіри від УФ-випромінювання.

БЕЗПЕКА
ПОНАД УСЕ

Більш вимогливі стандарти безпеки у порівнянні з міжнародними правовими нормами щодо косметики.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% ЗАСОБІВ
ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗДАТНІСТЬ ВИКЛИКАТИ АЛЕРГІЮ

Дивитися більше
Одна необхідна умова = відсутність алергічних реакцій
Якщо ми виявляємо хоча б один випадок алергії, ми повертаємося до лабораторій та продовжуємо роботу над формулою
laroche posay safety commitment essential active dose product head

ЛИШЕ ДІЙСНО НЕОБХІДНІ ІНГРЕДІЄНТИ

В ПРАВИЛЬНІЙ ЕФЕКТИВНІЙ КОНЦЕНТРАЦІЇ

Дивитися більше
Розроблені у співпраці з дерматологами та токсикологами, наші продукти містять лише необхідні інгредієнти в правильній ефективній концентрації.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

ПРОТЕСТОВАНО
НА ДУЖЕ ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

Дивитися більше
Переносимість нашої продукції перевірена на найбільш чутливій шкірі: шкірі, яка реагує на подразнення, алергічній, схильній до акне, атопічного дерматиту, пошкодженій або ослабленій після лікування онкозахворювань.
laroche posay safety commitment formula protection product head

ЗАХИСТ ФОРМУЛИ
ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ

Дивитися більше
Ми обираємо упаковку, яка найкраще захищатиме продукт, і мінімальну кількість консервантів, тому гарантуємо незмінну переносимість та ефективність протягом тривалого часу.