Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
ЧУТЛИВА СУХА ШКІРА
ДУЖЕ ВИСОКИЙ СТУПІНЬ ЗАХИСТУ. СУХІ ГУБИ.
ANTHELIOS XL СТІК ДЛЯ ГУБ SPF50+ забезпечує високий ступінь захисту широкого спектру дії (UVA, UVB-промені). Запобігає пересушуванню губ. Для делікатних чутливих губ в умовах тривалого перебування на сонці. Нежирна текстура.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Наносьте сонцезахисний крем безпосередньо перед виходом на сонце. Час від часу повторно наносьте крем, щоб поновити захист від сонця. Для зовнішнього застосування.
Надмірне перебування на сонці є небезпечним. Навіть використовуючи сонцезахисний крем, оскільки він не забезпечує 100% захист. Захищайте дітей та малюків від попадання прямих сонячних променів.

Ультралегкий. Нелипкий. Нежирний.
Містить термальну воду La Roche-Posay
Високий ступінь захисту. Зволожує чутливі та делікатні губи.
XL-PROTECT - запатентована технологія фільтрації, яка забезпечує високий ступінь захисту широкого спектру дії від UVA/UVB-променів, а також допомагає запобігти пошкодженням, спричиненим інфрачервоним випромінюванням та забрудненням.
Протестовано під дерматологічним контролем. Протестовано на здатність викликати алергію.

Засоби для захисту від сонця La Roche-Posay (або La Roche-Posay Anthelios), рекомендовані 60 000 дерматологами з усього світу*
Джерело: Опитування на дермокосметичному ринку, проведене IQVIA та іншими партнерами (Ipsos, TNS) у період з вересня 2017 по серпень 2018 року серед дерматологів у 61 країні.

Термін дії після відкриття:
12 Months
  • Стік
  • Діти та дорослі
  • Дуже високий захист від УФ-випромінювання без пересушування
  • Губи

ГОЛОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ
ДАВАЙТЕ ЗАГЛЯНЕМО ВСЕРЕДИНУ

XL-ПРОТЕКТ

ЗАХИСНИЙ ФІЛЬТР ШИРОКОГО СПЕКТРУ ДІЇ Потужна суміш ультрафіолетових фільтрів та антиоксидантів, яка захищає не лише від UVA- і UVB-випромінювання, але й від іншого агресивного впливу на шкіру, зокрема, інфрачервоного випромінювання та забруднення.

ГЛІЦЕРИН

ДЛЯ ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ.
Гліцерин допомагає зволожити та гідратувати шкіру вже після першого застосування.

ТЕРМАЛЬНА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА

Заспокійливі та антиоксидантні властивості. Ефективний проти вільних радикалів, які можуть утворюватися під впливом UVA- та UVB-випромінювання.
RICINUS COMMUNIS OIL / CASTOR SEED OIL • ISOPROPYL PALMITATE • POLYETHYLENE • ISOHEXADECANE • ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • OZOKERITE • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • OCTOCRYLENE • THEOBROMA CACAO BUTTER / COCOA SEED BUTTER • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • TOCOPHEROL • PARFUM / FRAGRANCE

B44792/1

ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

PictoChrono
Протягом більше 25 років ANTHELIOS був першопрохідцем на ринку засобів для захисту від сонячних променів: UVA-фільтри, захист широкого спектру дії, легкі текстури та інноваційні технології.
generic
Клінічно доведена ефективність на шкірі, яка страждає на непереносимість сонця. Ефективність Anthelios доведена 31 клінічним дослідженням, проведеним всесвітньо відомими дерматологічними експертами з фотодерматології.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДЯТЬ
ДЛЯ ВАШОЇ ШКІРИ

ПЕРЕМОЖНЕ ТРІО ANTHELIOS

ANTHELIOS є першопрохідцем на ринку засобів для захисту від сонячних променів. Засоби мають широкий спектр дії та дуже високий ступінь захисту, який є результатом більш ніж 25 років сучасних клінічних досліджень засобів для захисту від сонячних променів та шкіри, чутливої до впливу сонця.
МАСТ-ХЕВ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ НА КОЖЕН ДЕНЬ
ANTHELIOS УЛЬТРАЛЕГКИЙ ФЛЮЇД SPF50+ / UVA-PF 46 БЕЗ ВІДДУШОК — найвищий ступінь ...
Перевірити
ANTHELIOS УЛЬТРАЛЕГКИЙ СПРЕЙ SPF50+ / UVA-PF 37 — найвищий ступінь захисту від U...
Перевірити

POSTHELIOS ГЕЛЬ ПІСЛЯ ЗАСМАГИ — — це дерматологічний засіб після засмаги, збагачен...

Перевірити

ПЕРЕМОЖНЕ ТРІО ANTHELIOS

ANTHELIOS є першопрохідцем на ринку засобів для захисту від сонячних променів. Його широкий спектр дії та дуже високий ступінь захисту є результатом більш ніж 25 років сучасних клінічних досліджень засобів для захисту від сонячних променів шкіри, чутливої до впливу сонця.
ВАШ МАСТ-ХЕВ ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ НА СОНЦІ
ANTHELIOS УЛЬТРАЛЕГКИЙ ФЛЮЇД SPF50+ / UVA-PF 46 БЕЗ ВІДДУШОК — найвищий ступінь ...
Перевірити
ANTHELIOS XL УЛЬТРАЛЕГКИЙ СПРЕЙ SPF50+ / UVA-PF 31 забезпечує високий ступінь за...
Перевірити

POSTHELIOS ГЕЛЬ ПІСЛЯ ЗАСМАГИ — — це дерматологічний засіб після засмаги, збагачен...

Перевірити

ПЕРЕМОЖНЕ ТРІО ANTHELIOS

ANTHELIOS є першопрохідцем на ринку засобів для захисту від сонячних променів. Засоби мають дуже високий ступінь захисту широкого спектру дії, який є результатом майже 30-річного перспективного клінічного дослідження засобів для захисту від сонячного випромінювання та для чутливої шкіри.
ЗАСОБИ, ЯКІ НЕОБХІДНО МАТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ
ANTHELIOS УЛЬТРАЛЕГКИЙ ФЛЮЇД SPF50+ / UVA-PF 46 БЕЗ ВІДДУШОК — найвищий ступінь ...
Перевірити
ANTHELIOS XL УЛЬТРАЛЕГКИЙ СПРЕЙ SPF50+ / UVA-PF 31 забезпечує високий ступінь за...
Перевірити
ANTHELIOS XL СТІК ДЛЯ ГУБ SPF50+ забезпечує високий ступінь захисту широкого спе...
Перевірити

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

Враховуючи 1/3 усіх нових випадків раку*, рак шкіри стосується кожного з нас.

* Джерело: Всесвітня організація охорони здоров’я