Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
Panel 5:
Panel 5:
ЧУТЛИВА СУХА ШКІРА
ВИСОКИЙ СТУПІНЬ ЗАХИСТУ. ШОВКОВИЙ ФІНІШ. УЛЬТРАЛЕГКИЙ.
ANTHELIOS НУТРІТІВ ОЛІЙКА SPF30 забезпечує високий ступінь захисту широкого спектру дії (УUVA, UVВ-промені) і допомагає запобігти пошкодженням, спричиненим інфрачервоним випромінюванням та забрудненням. Ультралегкий. Водостійкий. Зволожує.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Наносьте сонцезахисний крем безпосередньо перед виходом на сонце. Час від часу повторно наносьте крем, щоб поновити захист від сонця. Для зовнішнього застосування. Надмірне перебування на сонці є небезпечним. Навіть при використанні сонцезахисного крему, так як він не забезпечує 100% захист. Захищайте дітей та малюків від попадання прямих сонячних променів.
Невидимий шовковий фініш. Нелипкий.
Містить термальну воду La Roche-Posay
Високий ступінь захисту. Водостійкий. Невидимий шовковий фініш.

Для чутливої шкіри, яка страждає на непереносимість сонця.
Стійкий до дії світла. Некомедогенний продукт.
XL-PROTECT - запатентована технологія фільтрації, забезпечує високу ступінь захисту широкого спектру дії від UVA/UVB-променів, а також допомагає запобігти пошкодженням, спричиненим інфрачервоним випромінюванням та забрудненням.
Протестовано під дерматологічним контролем. Протестовано на здатність викликати алергію.

La Roche-Posay Anthelios рекомендований 60 000 дерматологами з усього світу*
*Джерело: Опитування на дермокосметичному ринку, проведене IQVIA та іншими партнерами (Ipsos, TNS) у період з вересня 2017 по серпень 2018 року серед дерматологів у 61 країні.

Термін дії після відкриття:
12 Months
  • Спрей
  • Дорослі
  • Високий ступінь захисту
    Водостійкий
    Ультралегкий.
  • Обличчя
    Тіло

ГОЛОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ
ДАВАЙТЕ ЗАГЛЯНЕМО ВСЕРЕДИНУ

XL-ПРОТЕКТ

ЗАХИСНИЙ ФІЛЬТР ШИРОКОГО СПЕКТРУ ДІЇ
Потужна суміш ультрафіолетових фільтрів та антиоксидантів, яка захищає не лише від УФА- і УФВ-випромінювання, але й від іншого агресивного впливу на шкіру, зокрема, інфрачервоного випромінювання та забруднення.

ГЛІЦЕРИН

ДЛЯ ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ.
Гліцерин допомагає зволожити та гідратувати шкіру вже після першого застосування.

ТЕРМАЛЬНА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА

Заспокійливі та антиоксидантні властивості. Ефективна дія проти вільних радикалів, які можуть утворюватися під впливом UVA- та UVB-випромінювання.
PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL • ISOPROPYL PALMITATE • HOMOSALATE • ALCOHOL DENAT. • OCTOCRYLENE • ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • C12-15 ALKYL BENZOATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • PARFUM / FRAGRANCE

C163812/2

ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

PictoChrono
Протягом більше 25 років ANTHELIOS був першопрохідцем на ринку засобів для захисту від сонячних променів: UVA-фільтри, захист широкого спектру дії, легкі текстури та інноваційні технології.
generic
Клінічно доведена ефективність на шкірі, яка страждає на непереносимість сонця. Ефективність Anthelios доведена 31 клінічним дослідженням, проведеним in vivo всесвітньо відомими дерматологічними експертами з фотодерматології.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ
ДЛЯ ВАШОЇ ШКІРИ

ПЕРЕМОЖНЕ ТРІО ANTHELIOS

ANTHELIOS є першопрохідцем на ринку засобів для захисту від сонячних променів. Його дуже високий ступінь захисту широкого спектру дії є результатом майже 30-річного клінічного дослідження засобів для захисту від сонячного випромінювання та засобів для чутливої шкіри.
ЗАСОБИ, ЯКІ НЕОБХІДНО МАТИ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ

ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF30 provides high broad-spectrum protection that shields...

Перевірити
ANTHELIOS НУТРІТІВ ОЛІЙКА SPF30 забезпечує високий ступінь захисту широкого спек...
Перевірити
POSTHELIOS АНТИОКСИДАНТНИЙ ГІДРОГЕЛЬ — це дерматологічний засіб після засмаги д...
Перевірити

Чи знали Ви
?

DidYouKnow_Desktop_1

38% людей досі регулярно не захищають себе від УФ-випромінювання*. Разом із засобами ANTHELIOS щоденний захист від сонця більше не буде проблемою.

Дізнатися більше

*Джерело: Глобальний звіт щодо профілактики раку шкіри - IPSOS LRP - лютий 2015 року