Суха шкіра з відчуттям дискомфорту

Зволожуючі й заспокійливі креми повернуть шкірі м'якість та відчуття комфорту. Головне - щоденний догляд і ретельно підібрані засоби.

Як доглядати за шкірою після естетичних процедур?

У кожної жінки бувають періоди, коли душа прагне кардинальних змін. І от ви, прямуючи вже знайомим шляхом, обираєте варіанти нової зачіски, кольору волосся, форми брів та нігтів. Всі навколо помічають ваші оновлення, а ви ще й відчуваєте їх зсередини, адже процес перетворення власного відображення в дзеркалі так захоплює. Вам приємно отримувати компліменти, від кожного з яких посмішка на вашому обличчі сяє все яскравіше. І в якийсь момент вам здається, що до ідеалу не вистачає зовсім трішки. Ще залишилась зайва зморшка, а можливо десь причаїлось небажане волосся.

Пілінги, лазерна епіляція, ін’єкції краси зарекомендували себе як процедури, що швидко та ефективно виконають ваші бажання. І ви вирішили спробувати. Це було швидко, трішки боляче, але варте терпіння.

І от почервоніння після процедури вже минуло і ви повернулись до свого звичного життя. Прокинулись, радісно попрямували до ванної кімнати, щоб здійснити звичні косметичні процедури, ще раз помилувались у дзеркалі отриманим бажаним результатом і  нанесли улюблений зволожуючий крем із ніжним запахом ранкової троянди.

Але минає кілька хвилин і ваша шкіра зненацька червоніє й покривається плямами. Такого початку дня ви точно не очікували. Швидко поспішаєте до смартфону чи ноутбуку, щоб дізнатись причину такої реакції. За півтори години важлива зустріч, часу зовсім мало, потрібно негайно виправити ситуацію.

Проте результат пошуку відповіді не оптимістичний – зустріч доведеться проводити скоріш з лікарем. Оскільки шкіра після глибоких косметичних утручань (особливо хімічного пілінгу) протягом деякого часу залишається незахищеною,  тому те, що не викликало болючої реакції в минулому, може викликати виражений набряк, почервоніння і навіть кропив'янку на пошкодженій ділянці шкіри після візиту до косметолога. Щоб цього не сталося – уважно ознайомтесь з усіма деталями проведення естетичної процедури, протипоказаннями, наслідками та умовами догляду за шкірою під час її відновлення.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
v_topic-your_skin_in_sun-expert (LP54466).jpg

3 запитання експерту


« Щоб уникнути сухості та подразнення шкіри взимку, рекомендую двічі на день наносити живильний крем. »

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби
5726Термальна вода 155Thermal waterОбличчя|Тіло|Діти/Засоби для заспокоєння шкіри|Заспокоєння шкіри|Заспокоєння шкіри|Заспокоєння шкіриОбличчя|Тіло|ДітиЗасоби для заспокоєння шкіри|Заспокоєння шкіри|Заспокоєння шкіри|Заспокоєння шкіри
Термальна вода  packshot from Thermal water, by La Roche-Posay