Суха та дуже суха шкіра

Для усунення огрубілих ділянок шкіри та зменшення відчуття стягнутості слід дотримуватися певних етапів щоденного догляду за шкірою. Особливу роль відіграє живлення шкіри за допомогою крему, спеціально розробленого для сухої шкіри.

Атопічний дерматит: коли подразнення стає хронічним

Атопічний дерматит, який також називають атопічною екземою, є хронічним алергійним станом, що проявляється як червоні плями на шкірі, які супроводжуються свербінням і підвищеною чутливістю до різних зовнішніх подразників. Зазвичай свербіж змінює свою інтенсивність протягом усього дня, посилюючись ввечері, а також виступає попередником шкірного висипу. В результаті, на шкірі з'являються сильні набряки.
Незважаючи на стрімкий розвиток медицини, сьогодні, на жаль, позбавитися від атопічного дерматиту у дорослих та дітей неможливо. Але цілком реально його контролювати. При постановці діагнозу “хронічний атопічний дерматит” або “атопічна шкіра” почніть комплексну боротьбу з проблемою. Перш за все, важливо намагатися нормалізувати загальну роботу імунної системи.
Щоб усунути цю проблему й зменшити свербіння, необхідно відновити захисну функцію шкіри.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-texture.jpg
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\v_topic-your_skin_in_sun-expert.jpg

3 запитання експерту


« Для догляду за сухою шкірою слід посилити її щоденне зволоження »

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби
Термальна вода  packshot from Thermal water, by La Roche-Posay
Lipikar сіндет AP+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay