• Головна>
  • La Roche-Posay і дерматологи: унікальне партнерство для здоров'я чутливої шкіри

Рекомендують понад 25 000 дерматологів

La Roche-Posay і дерматологи:
унікальне партнерство для здоров'я чутливої шкіри

Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay — це результат поєднання термальної води, яка має цілющі властивості, і глибоких знань спеціалістів з чутливої шкіри. Сьогодні лабораторія підтримує партнерські зв’язки з 25 тисячами дерматологів з усього світу. Це згуртована спільнота з сорокарічною історією, яка виходить далеко за рамки щоденної підтримки у питаннях догляду за чутливою шкірою. Працюючи разом над унікальними клінічними дослідженнями, поєднуючи свої глибокі знання у сфері дерматології, підтримуючи безперервний процес навчання і беручи участь у соціальних акціях, працюючи пліч-о-пліч з професіоналами у галузі здоров’я шкіри, ми щодня поліпшуємо якість життя людей з чутливою шкірою.

Зрозуміти потреби, знайти рішення

Наші засоби для догляду за шкірою, розроблені з урахуванням терапевтичних потреб, допомагають дерматологам зменшити дозування, збільшити ефективність і навіть обмежити певні побочні ефекти для шкіри, викликані медичними засобами. Щоб отримати такий продукт, ідеально адаптований до потреб дерматологів з точки зору ефективності, переносимості і косметичних якостей, необхідно встановити з цими спеціалістами максимально тісні робочі стосунки. І це стосується кожного етапу розробки засобів для догляду, від виявлення потреб до проведення .  суворих клінічних випробувань.

На засіданнях нашого Європейського і Бразильського комітетів збираються 15 дерматологів з різних країн, що створює безпрецедентні можливості для дискусій і обміну досвідом. Нам ці обговорення дають шанс краще зрозуміти потреби чутливої і схильної до патологій шкіри, а також потреби тих, хто забезпечує її лікування. Чудовим прикладом такого поєднання інноваційних можливостей Дерматологічної лабораторії La Roche-Posay та глибоких знань професіоналів в галузі охорони здоров’я
  Lipikar Baume AP+, чудовий пом’якшувальний бальзам для дуже сухої і схильної до атопії шкіри: він допомагає знизити частоту запалень і продемонстрував свою ефективність у ході спостережного дослідження за участю 1256 дітей.1.

Взяти на себе соціальну відповідальність разом з дерматологами

Створений у 1995 році Фонд La Roche-Posay — це конкретне підтвердження наших зобов’язань перед дерматологами. Щороку Фонд присуджує гранти молодим дослідникам і підтримує соціальні ініціативи, які ставлять собі за мету підвищити якість життя пацієнтів.

Дізнатись більше

Поставити свою експертизу на службу професіоналам

«Все почалося 15 років тому в Іспанії, із зустрічі між президентом Іспанського дерматологічного товариства і спеціалістами з Дерматологічної лабораторії La Roche-Posay», — згадує Клер Сентена, директор з міжнародних наукових комунікацій в La Roche-Posay. Наслідком цього безпрецедентного партнерства стало створення медичного тренінгу «Residents' Class», мета якого — розповісти молодшим лікарям-дерматологам про появу нових терапевтичних підходів і про важливість захисту шкіри від сонця.

Ця програма, що поширилася на 18 країн, задала тон для багатьох інших дій La Roche-Posay на підтримку інших дерматологічних ініціатив. Освітні програми, онлайн-тренінги, наукові публікації,
  майстер-класи з коригувального макіяжу, школи атопії, підтримка «Днів меланоми»,   і багато чого іншого — усе це можливості щодня працювати разом з професіоналами в галузі охорони здоров’я, щоб покращувати життя людей з чутливою або проблемною шкірою.

Спільнота професіоналів на нашому боці

Діалог з дерматологами не припиняється після виходу наших продуктів для догляду за шкірою на ринок. Постійно підтримуючи контакт з великою спільнотою професіоналів у галузі охорони здоров’я через медичних представників, ми щодня збираємо інформацію про реальні враження пацієнтів від наших продуктів. Цей процес необхідний для того, щоб і далі поглиблювати наші знання і розробляти ефективніші засоби для догляду за шкірою.

1Обсерваційне дослідження на 2060 дітях у десяти країнах.