336793368033676

OCHOBA
наших засобів

Ви коли-небудь замислювалися про те, як виготовляються і перевіряються наші засоби? Які джерела наших інгредієнтів? Чи наша продукція підходить навіть для немовлят? Який метод ми розробили як альтернативу тестуванню на тваринах?  Що означає "100% протестовано під дерматологічним контролем"?


У La Roche-Posay ми зобов'язані розробляти лише високоефективні та безпечні засоби, придатні навіть для найбільш чутливої ​​шкіри. Ознайомтеся нижче про наше партнерство з медичними експертами, з нашими жорсткими протоколами тестування та ретельним вибором інгредієнтів.

  • Інгредієнти
  • Тестування
  • Упаковка

La Roche-Posay: працюємо пліч-о-пліч з експертами

Місія La Roche-Posay полягає у створенні продуктів, які день у день покращують якість життя людей із чутливою шкірою. Щоб досягти цих амбітних цілей, ми створюємо наші засоби для догляду за шкірою у тісній співпраці з визнаними експертами у сфері дерматології.

Співпраця з експертами у кожній галузі медицини

57 000 дерматологів з усього світу
Діалог з дерматологами, педіатрами та онкологами не припиняється навіть після виходу засобів догляду за шкірою на ринок. Це дає нам змогу підбирати найбільш ефективні та безпечні компоненти для наших формул, тестувати їх до старту продажів та відстежувати враження пацієнтів від наших продуктів у режимі реального часу.

Наша наукова команда
Усі нові проекти та наукові інновації ми реалізовуємо, консультуючись із нашою командою експертів-медиків, членами якої є лікарі різних спеціальностей. Дерматологи, алергологи та спеціалісти інших напрямків медицини працюють з нами пліч-о-пліч, допомагаючи створювати продукти, які безпечні навіть для ослабленої шкіри.

Експерти La Roche-Posay з коригувального макіяжу

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_FULL_03


Ми також покладаємося на знання та досвід експертів з коригувального макіяжу, професійні навички яких виходять далеко за межі звичайного візажу. Соціокосметологи Термального центру La Roche-Posay пройшли навчання із психології, щоб допомагати людям як з естетичної, так і з психологічної точки зору. На унікальних майстер-класах вони дарують надію та покращують якість життя людей з недосконалостями шкіри. Зокрема, вітиліго, яскраво виражене акне, шрами від опіків і наслідки протионкологічної терапії роблять пацієнтів вразливими не лише ззовні, але й всередині. Тож вони потребують допомоги експертів, щоб відновити свою зовнішність і впевненість у собі.

Перейдіть за посиланням і дізнайтесь, як адаптувати свій щоденний макіяж до потреб вразливої та чутливої шкіри

Підтверджено конкретними науковими дослідженнями, в основі яких - 550 клінічних та спостережних дослідів

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_PARA_01

Станом на сьогодні, переносимість наших продуктів підтверджена 550 клінічними випробуваннями: 

  • Клінічне тестування під наглядом медиків;
  • Дослідження здійснюються у різних країнах із залученням різних етнічних груп;
  • Засоби тестуються на всіх типах чутливої шкіри, зокрема, на шкірі, пошкодженій раком.
Дізнайтеся, чому ви можете довіряти засобам для догляду за чутливою шкірою.

Поширити

Закрити