• Головна>
  • La Roche-Posay: доведена ефективність, клінічно підтверджена переносимість

Доведена ефективність. Клінічно продемонстрована переносимість

La Roche-Posay: доведена ефективність, клінічно підтверджена переносимість

Ефективність і безпечність: ці два слова передають філософію всіх наших формул — як запатентованих інновацій, які день у день демонструють безмежний лікувальний потенціал термальної води La Roche-Posay, так і засобів догляду за шкірою, які стали всесвітнім еталоном у галузі дерматологічної косметики. Перебуваючи у постійному пошуку ідеального балансу між оптимальною ефективністю та переносимістю, ми створюємо всі наші засоби для догляду за шкірою відповідно до суворих правил.

Усе нові й нові досягнення творців формул

Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay ставить перед собою подвійне завдання: наші засоби для догляду мають відповідати потребам людей з чутливою шкірою і водночас гарантувати оптимальну переносимість, щоб залишатися м’якими для шкіри будь-якого типу, в тому числі і для чутливої. Це завдання було б неможливо виконати без «чоловіків і жінок з La Roche-Posay, які завдяки своїм зусиллям і своєму таланту здатні перетворити будь-який технологічний виклик на успіх», як нагадує нам Муріель Байєр-Ванмоен, міжнародний директор з розробки засобів для догляду за шкірою.

Створення засобу для догляду за шкірою — це завжди новий виклик, який мобілізує наші команди майже на два роки з моменту вибору активного інгредієнта. У своїх діях на кожному етапі роботи вони керуються трьома принципами: прискіпливий відбір базових інгредієнтів, висока концентрація активного інгредієнта і мінімалістська формула, захищена оптимальною системою зберігання. У фазі розробки формула проходить серію суворих тестів на переносимість у нормальних умовах використання. Якщо під час цих тестів переносимість формули виявиться неприйнятною (з точки зору алергічних реакцій або конфорту), наші лабораторії починають розробку нової формули з нуля.

Інновація La Roche-Posay: засіб для догляду у скляній баночці

Щоб створити засіб для догляду з мінімалістською формулою, зазвичай потрібно використовувати упаковку, яка унеможливлює контакт продукту з повітрям, світлом і шкірою. Сьогодні, вперше за сорок років свого існування, Дерматологічній лабораторії La Roche-Posay вдалося розробити формулу, яка поєднує у собі силу технологій, емоційний аспект і приємні відчуття:  Nutritic інтенс ріш
, крем для глибокого живлення і відновлення шкіри, вміщений у скляну баночку.

Жорсткі стандарти, які враховують потреби чутливої шкіри

80 попередніх версій формули — це кількість окремих галенових форм, які іноді потрібно створити нашим спеціалістам, щоб отримати бажані косметичні якості. На цьому наші високі вимоги не закінчуються: наші продукти для догляду за шкірою повинні пройти крізь дрібне сито клінічних досліджень, що проводяться за участю дерматологів. Завдякитаким дослідженням вдається продемонструватиефективність і безпечність продуктів — у тому числі і для чутливої і проблемної шкіри.

Нарешті, ми прагнемо подарувати вам найкращі враження від використання наших засобів, ретельно працюючи над їхніми текстурами. Розробляючи і найнасиченіші, найпоживніші засоби для сухої шкіри, і гелі-креми для матування жирної шкіри, спеціалісти La Roche-Posay зі створення формул щоразу знаходять нові чудові рішення, щоб забезпечити ефективність, переносимість і комфортне нанесення для всіх типів шкіри.

Redermic [R] — сила унікального активного інгредієнта для здоров'я чутливої шкіри

Redermic [R] — це чудовий приклад того, що Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay, впроваджуючи інновації,  не йде на компроміси. Творці Redermic [R] змогли додати до формули оптимальну коригувальну дозу ретинолу, який вивільнюється поступово, щоб покращити переносимість.