0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

La Roche-Posay в центрі профілактики раку шкіри

La Roche-Posay посилює заходи щодо боротьби з раком шкіри

Ключовий гравець у профілактиці раку шкіри, лабораторія La Roche-Posay застосовує попереджувальні заходи, активно співпрацюючи зі спілками дерматологів. Так, наприклад, протягом 10 років компанія La Roche-Posay  разом з Euromelanoma Group організовує в Європі безкоштовні скринінгові дні, на яких учасники, зокрема, дізнаються про ризики виникнення раку шкіри та способи запобігання розвитку хвороби. Дерматологи-волонтери перевіряють родимки, підвищують рівень обізнаності населення про ризики, пов'язані з посиленим впливом UVA й UVB-променів та розповідають про правила поведінки на сонці. А щоб про це дізналося якомога більше людей, навчання та огляд відбуваються в аптеках. Безкоштовні скринінгові дні також проводяться в Північній та Латинській Америці. Загалом майже у 30 країнах світу популяризується важливість профілактики для запобігання раку шкіри.

А для щоденної підтримки користувачів з усього світу La Roche-Posay розробив myskincheck.org. Зручний для користування навчальний ресурс допомагає дізнатися про рак шкіри, оцінити рівень ризику та перевірити свої родимки та родимки своїх рідних.

Підтримка дерматологів з усього світу

La Roche-Posay забезпечує підтримку дерматологів, надаючи їм доступ до механізмів та ресурсів для підвищення професійного рівня в галузі скринінгу пошкоджень шкіри. Наша лабораторія пропонує дерматологам навчальні програми з дерматоскопії за підтримки Міжнародної спілки дерматоскопії. Щоб забезпечити широке розповсюдження програми, навчальний курс з ілюстраціями, коментарями та підкастами є доступним на UV-Damage.org - сайті, створеному La Roche-Posay для медичних працівників.

Anthelios: захист - найкраща профілактика

УФ-випромінювання перетворює безпечні родимки на ракові пухлини: у 50-70% випадків причиною раку шкіри є підвищений вплив UVB та UVA-променів.

Існує кілька хороших правил, як захистити себе від негативного впливу ультрафіолету: не приймайте сонячні ванни з 12 до 16 години, користуйтеся кремом із високим рівнем захисту, вдягайте на пляж темні окуляри й капелюх та футболку.

Щоб забезпечити високий захист від UVA та UVB-променів, La Roche-Posay розробив гаму Anthelios - засоби, що здатні вберегти від сонця навіть дуже чутливу шкіру. Ефективність продуктів цієї серії підтверджена 21 клінічним дослідженням, 19 з яких проведено "in vivo" ("в природних умовах").
25 000 дерматологів з усього світу рекомендують гаму Anthelios.

І ще один - для вашої дитини!

80% пошкоджень шкіри, викликаних сонцем, людина отримує до 18 років. Тому La Roche-Posay розробив серію саме для захисту дітей - Anthelios Dermo-Pediatrics.

1 La Ligue Contre le Cancer, 22/05/2014

3 кроки для профілактики раку шкіри!