0
test Fb connect

ІНФО АТОПІЯ

Місія La Roche-Posay

Завдяки дерматологам
Більше 30 років бренд La Roche-Posay співробітничає з дерматологами з усього світу, щоб створити засоби для догляду за шкірою і продукти для макіяжу, які відповідають потребам і вимогам лікарів. La Roche-Posay допомагає дерматологам отримати необхідні знання і підтримує їх в щоденній турботі про своїх пацієнтів за допомогою багатьох заходів, в тому числі тренінгів для пацієнтів і днів боротьби проти раку шкіри.

La Roche-Posay. Рекомендовано більш ніж 25 тисячами дерматологів.

З сім'ями

  • Підтримуючи освітні ініціативи, такі як практикуми для дорослих і дітей, присвячені атопії чи використанню мазей, ми хочемо досягти глибшого розуміння хвороби і доступних способів лікування атопічного дерматиту. На сьогодні відкриті 80 шкіл у 23 країнах. В основі терапевтичного навчання лежить обговорення з іншими пацієнтами їх досвіду і знань, щоб навчитися краще контролювати хворобу.
  • Більше 415 тисяч пацієнтів пройшли лікування атопічного дерматиту у Термальному центрі La Roche-Posay, починаючи з 1905 року (8 тисяч пацієнтів на рік).
  • У 2011 році у кожній країні налагоджено партнерство з асоціаціями пацієнтів з дерматологічними проблемами.

Наприклад, у Канаді, де більше 25% дітей страждають від екземи, ініціатива «100 родин» слугує майданчиком для обміну досвідом в соціальних мережах. Батьки отримують продукти La Roche-Posay, адаптовані для атопічної шкіри їх дитини на цілий рік, щоб оцінити покращення якості життя у маленького пацієнта.

Наукові дослідження

  • Станом на кінець 2010 року було проведено більше 600 клінічних, емпіричних і епідеміологічних досліджень.
  • Команда лікарів постійно аналізує відгуки наших споживачів з 26 країн завдяки базі даних, що оновлюється в режимі реального часу.
  • Заснований у 1995 році Фонд La Roche-Posay виділив вже 131 грант на дерматологічні дослідження.

Тренінги по атопії

Тренінг по атопії для підтримки сімей

Тренінги, присвячені атопії, проводяться у лікарнях для дорослих і дітей з атопічним дерматитом у формі терапевтичного навчання. Вони відбуваються під керівництвом професійних медиків: медсестер, лікарів і психологів, які допомагають пацієнтам краще зрозуміти хворобу і ефективніше боротися з нею.

Це допомагає пацієнтам відновити впевненість у своїх силах і покращити своє життя, застосовуючи правильний догляд та лікування атопічного дерматиту. Пацієнти вчаться розповідати про свій дискомфорт з урахуванням реакції інших людей, отримують правильні звички для зниження болі і свербіння, вчаться розуміти хворобу, а також шляхи та особливості лікування атопічного дерматиту.   Приборкуючи хворобу, пацієнт вчиться покращувати своє життя.

Тренінги, присвячені атопії, слугують точкою дотику людей зі схожими проблемами. Вони можуть поділитися своїм досвідом і своїм болем, отримати підтримку і поговорити з професійними медиками. Це місце, де люди вчаться виходити з ізоляції і позбавлятися відчуття відчуженості.

80 шкіл атопії "Ліпі та Кара" по всьому світі

Lipikar, гама спеціалізованих засобів

Виберіть текстуру Lipikar, яка найкраще підходить для вашої шкіри

Які засоби з гами Lipikar підходять вам?

ДЛЯ МАЛЮКІВ

Обирайте Бальзам АР+, Сіндет чи Олію для очищення шкіри. Ці засоби дуже добре переносяться шкірою і пройшли спеціальні тести, щоб гарантувати підвищену безпечність.

ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Догляд
У періоди посилення свербіння чи у разі дуже сильної сухості Бальзам AP+ допомагає відновити бар’єр шкіри, знімає свербіж і зменшує розчісування.
Під час ремісії люди з сухою шкірою можуть вибирати між легкою текстурою молочка чи насиченою і кремоподібною текстурою бальзаму для тіла. Ці засоби можна використовувати по черзі, залежно від потреб на певний день чи пору року. Гігієна
Легкий чи насичений: вибір засобу для очищення шкіри — це питання особистих уподобань. Корисно знати, що і Сіндет, і олія підходять для чутливої шкіри, зменшують ризик атопічної реакції.

Зустріч у лікарні
Як наносити заспокійливий крем

25 років досвіду в галузі догляду за сухою атопічною шкірою

Марка La Roche-Posay створила гаму LIPIKAR 25 років тому. Це лінійка засобів для дітей і дорослих з дуже сухою шкірою довела свою ефективність у ході багатьох клінічних тестів і посіла лідерські позиції на ринку засобів, що заспокоюють шкіру.

Наші пріоритети — переносимість і ефективність

Ми не йдемо на компроміси, коли йдеться про переносимість наших продуктів
La Roche-Posay - марка, яку рекомендують 25 000 дерматологів в усьому світі й для цього є вагомі причини: усі засоби Lipikar - гіпоалергенні і протестовані під дерматологічним контролем на чутливій шкірі, яка схильна до атопічних реакцій. Якщо під час тестування спостерігаються будь-які небажані реакції, засіб не допускається у виробництво і його склад коригується.

Масштабне дослідження
Команда лікарів постійно аналізує відгуки наших споживачів з 26 країн завдяки базі даних, що оновлюється в режимі реального часу.

Доведена ефективність
Станом на кінець 2010 року було проведено більше 600 клінічних, емпіричних і епідеміологічних досліджень.

Щоб зробити продукти максимально безпечними, використовуються лише необхідні інгредієнти.

Мінімалістичний склад
Кількість і дозування активних інгредієнтів і консервантів завжди зводиться до мінімуму.

Безпечна упаковка
Інноваційні методи пакування дозволяють мінімізувати використання консервантів. Матеріали упаковки, що контактують з текстурою засобу, відповідають суворим вимогам щодо безпеки (без небажаних добавок, таких як фталати, бисфенол А чи важкі метали).