0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Anthelios від La Roche-Posay: дуже високий захист для чутливої шкіри

Лабораторія La Roche-Posay постійно проводить дослідження та співпрацює з дерматологами з усього світу, щоб запропонувати вам засоби, які поєднують у собі високий рівень захисту від УФ-променів, ніжний догляд за чутливою шкірою та зручне використання.

Anthelios: протягом майже 30 років Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay створює сонцезахисну косметику для чутливої шкіри.

Протягом останніх 30 років La Roche-Posay впроваджує інновації та вдосконалює формули засобів з гами Anthelios. Все - заради єдиної мети: запропонувати чутливій шкірі оптимальний захист від сонячних променів, щоб вберегти її від непоправних наслідків (передчасне старіння, алергія на сонце, фотоіндуковані захворювання тощо).

Anthelios - перша гама, у якій використана ексклюзивна система фільтрів: Mexoryl SX ™ у 1992 році та Mexoryl XL ™ у 1998 році. Anthelios став новаторською серією, запропонувавши захист одразу і від UVB, і від UVA-променів, без шкоди для чутливої шкіри.

Цифри:

24 клінічних дослідження продемонстрували ефективність засобів Anthelios проти розвитку захворювань, пов'язаних із впливом сонця.

Унікальні текстури для захисту шкіри протягом усього року


Берегти шкіру від УФ-променів потрібно протягом усього року. Сонцезахисні засоби підбираються залежно від пори року, місцевості та типу вашої шкіри.

Anthelios - це різні формати, текстури й рівні захисту для задоволення потреб кожного користувача. У гамі представлені засоби для всієї родини: дорослих, дітей та немовлят. Продукти мають рівень захисту від SPF30 до SPF50+ та підходять кожному типу шкіри.

3 кроки для профілактики раку шкіри!