• Головна>
  • 3 конкретних кроки для того, щоб покращити життя людей з чутливою шкірою

Краще життя для чутливої шкіри

3 конкретних кроки для того, щоб покращити життя людей з чутливою шкірою

З моменту свого створення у 1975 році Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay прагнула зробити все, що в її силах, щоб покращити життя людей з чутливою шкірою. Покращити за допомогою засобів для догляду,  за допомогою особливих методик, створених для того, щоб змінити повсякденне життя чоловіків і жінок, які бажають покращити стан своєї шкіри, що може здаватися «чужою», як буває у деяких пацієнтів з атопією. Ось три головні дії, що надають конкретної форми нашому зобов’язанню покращувати стан шкіри будь-якого типу, у тому числі і найвразливішої:

1

Підкреслювати красу, а не маскувати недоліки

Філософія майстер-класів з коригувального макіяжу, які La Roche-Posay започаткувала більше 20 років тому, полягає у тому, щоб підкреслити природну красу обличчя і допомогти людям забути про видимі ознаки особливого стану шкіри.

Дізнатись більше

2

Зробити нанесення догляду грою

У 80 школах атопії, які La Roche-Posay відкрила по всьому світу, діти вчаться позитивно сприймати свій стан і бути незалежнішими.

3

Боротися з раком шкіри

90% випадків захворювання раком шкіри можна вилікувати за умови своєчасної діагностики. La Roche-Posay допомагає покращити обізнаність широкої публіки про цю проблему, беручи участь в організації «Днів меланоми», під час яких люди у більше ніж 30 країнах світу проходять безкоштовну діагностику.