• Головна>
  • Тіло>
  • Золоті правила : 10 порад по догляду за шкірою тіла

Золоті правила

10 порад по догляду за шкірою тіла

v_header_RegleDor_default.jpg (LP16549)

Красива, здорова шкіра вимагає щоденного піклування. Якщо ви будете регулярно дотримуватись цих доволі нескладних порад про те, як доглядати за шкірою тіла, вона завжди залишатиметься м'якою, еластичною, сяючою та красивою.

Context

Захищайте шкіру від сонця

Щоб зберегти здоров'я шкіри, не виходьте на сонце без захисту. Нанесіть захисний крем від сонця з SPF-фактором, що відповідає вашому типу шкіри. Оновлюйте захист по мірі необхідності. Також ми наполегливо рекомендуємо триматися в тіні в найспекотніші години дня, носити просторий одяг з натуральних тканин та капелюх. Пам’ятайте, що зимове сонце - не менш небезпечне, ніж літнє.

Rule 2

Використовуйте засоби, що делікатно очищують шкіру

Ваша шкіра стає сухою після того, як ви приймете душ? Дбайливий догляд за шкірою тіла передбачає щоденне використання косметичних засобів, що делікатно її очищують і не містять мила, переважно з нейтральним рН. При використанні занадто агресивних косметичних засобів шкіра стає дуже сухою, і ви відчуваєте дискомфорт.

Rule 3

В душ!

З дитинства ми звикли до того, що догляд за тілом починається з водних процедур. Чому надати перевагу - душу чи ванні? Для шкіри душ є кращим, ніж ванна, після якої шкіра стає сухішою. У душі ви не тільки змиваєте бруд, а робите легкий стимулюючий гідромасаж. Використовуйте теплу, а не гарячу воду. Той, хто не уявляє свого життя без ванни, може приймати її час від часу. Проте не слід робити це занадто довго, щоб зменшити вплив на шкіру гарячої хлорованої води.

Rule 4

Дбайливо витирайте шкіру

Перш ніж вийти з душу, добре сполосніть все тіло, щоб повністю змити залишки миючого засобу. Потім починайте швидко витиратися, ніжно промокаючи рушником ноги, груди, руки і т.д. НЕ тріть шкіру до повного висихання, щоб не подразнити її та не пошкодити шкірний епітелій.

Rule 5

Щодня зволожуйте шкіру

Зробіть щоденне зволоження одним з основних правил догляду за шкірою тіла. Дбайливо промокнувши її рушником, нанесіть відповідний крем. Це дозволить відновити гідроліпідну плівку епідермісу, що запобігає пересушуванню. Не забувайте про те, що зволоження потрібне  ШКІРІ ВСІХ ТИПІВ. Для більш глибокого та якісного зволоження використовуйте термальну воду.

Rule 6

Одягайтеся тепліше, коли навулиці холодно

Ви звертали увагу, що взимку шкіра стає більш чутливою? Насправді холодна погода, як і вітер та сонце, сушить шкіру. Ви відчуваєте дискомфорт, пощипування й стягнутість. Цей процес відбувається значно швидше, ніж влітку, та зі значно гіршими наслідками (поява тріщин) для вашої шкіри. В разі зниження температури одягайтеся тепліше. І не забувайте захищати руки!

Rule 7

Пийте багато води

Зволожуйте шкіру не тільки зовні, а й зсередини. Щоб шкіра залишалася красивою, організму потрібна достатня кількість рідини. Пийте воду, приблизно 8 склянок на день. Склянка води після сну, чай на сніданок, мінеральна вода протягом дня, трав'яний чай на ніч ... Таким чином, ви легко отримаєте денну норму води. Пам’ятайте: тиск на нирки справляє не кількість, а характер спожитої рідини.

Rule 8

Дотримуйтесь збалансованої дієти

Збалансована дієта є корисною не тільки для організму, але й для шкіри. Щодня з'їдайте п'ять фруктів і овочів, багатих на антиоксиданти. Це дозволить вам підтримувати красу й здоров'я шкіри на належному рівні без довготривалих та дорогих процедур.

Rule 9

Висипайтеся

Процес оновлення шкіри людини напряму пов’язаний зі станом сну. Занадто короткий сон не надасть шкірі достатньо часу для регенерації. Якщо ж ви будете висипатися, ваша шкіра сяятиме здоров'ям. Щоб залишатися здоровим, вашому організму потрібна  певна  кількість сну - 7, 8, 9 годин ... Насправді ж, наша потреба у сні обумовлена генетично.

Rule 10

Кидайте палити

Ви палите? Паління має дуже шкідливий вплив на шкіру. Колір обличчя стає тьмяним та неживим, а шкіра швидко старіє. Це й не дивно, адже у складі сигаретного диму багато речовин, подібних до тих, що використовуються для виробництва пергаменту. Сильний аргумент, щоб загасити останню сигарету. Ви так не вважаєте?

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті