• Головна>
  • Обличчя>
  • Золоті правила : 10 золотих правил щоденного догляду за шкірою обличчя

Золоті правила

10 золотих правил щоденного догляду за шкірою обличчя

v_header_RegleDor_default.jpg (LP16549)

Бренд La Roche-Posay презентує Топ-10 порад про те, як правильно доглядати за шкірою обличчя. За умови ретельного та щоденного виконання вони допоможуть вам надовго зберегти природну свіжість та молодість.

Правило 1

Підбирайте засоби для догляду відповідно до свого типу шкіри

В щоденному догляді за шкірою обличчя першим і найголовнішим правилом є використання косметичних засобів, спеціально розроблених для вашого типу шкіри. Потреби сухої та жирної шкіри істотно відрізняються, тому застосування невідповідного  засобу не тільки не принесе жодної користі, але й може поглибити вже існуючі проблеми шкіри.

Правило 2

Приділяйте особливу увагу чутливим ділянкам шкіри

Шкіра в певних місцях на обличчі є більш тонкою та вразливою. Вона потребує спеціального догляду, особливо навколо очей і губи. Ці зони є найбільш чутливими та потребують особливої уваги. Використовуйте тільки спеціально розроблені косметичні засоби, які призначено для шкіри навколо очей та губ, якщо бажаєте отримати позитивний ефект.

Правило 3

Ніжне очищення

Правильний догляд за чутливою шкірою починається зі зняття макіяжу. Щоб не піддавати її додатковому стресу й зберегти природний баланс, використовуйте засоби для видалення макіяжу з нейтральним pH, які спеціально розроблені для ніжного очищення шкіри. Це дозволить уникнути її пересушування та виникнення подразнень.

Правило 4

Очі: зона ризику

Шкіра навколо очей є в десять разів тоншою за шкіру обличчя в інших місцях. Використовуйте спеціальні засоби для видалення макіяжу з очей. Рухайтесь від внутрішнього кутика ока до зовнішнього - по лініях найменшого розтягнення шкіри.

Правило 5

Пілінг (ексфоліація) - необхідна процедура по догляду за шкірою обличчя

Використовуйте підібраний для вашої шкіри вид пілінгу один або два рази на тиждень. Пілінг повинен бути ефективним, але м'яким і не травмувати шкіру. Вибирайте засоби з нейтральним pH, які добре очищають і пом'якшують шкіру, підтримуючи її природний баланс. Час від часу застосовуйте парову баню.

Правило 6

Зволоження є вкрай необхідним

Дерма складається з води на 70%, а епідерміс - на 15%. Щоб шкіра завжди була добре зволоженою, обирайте зволожуючі засоби, які підтримують постійний рівень вологи в шкірі. Також можна регулярно використовувати зволожуючу маску, видаляючи її надлишки термальною водою. Зволожуйте шкіру обличчя, розпорошуючи на неї термальну воду, особливо у спекотні дні.

Правило 7

Віддавайте перевагу гіпоалергенній декоративній косметиці

Щоб уникнути ризику алергії, пов'язаного з використанням косметичних засобів, які не підходять для вашого типу шкіри, обирайте гіпоалергенну декоративну косметику, спеціально створену для всіх типів шкіри та шкіри навколо очей, в тому числі для чутливої шкіри. Переконайтесь у відсутності негативного впливу на пробних зразках та суворо дотримуйтесь правил використання.

Правило 8

Захист від сонця

Щоб зберегти гарну шкіру обличчя, незалежно від пори року використовуйте косметичні засоби з сонцезахисними фільтрами. Вони дозволяють зменшити шкідливий вплив сонячних променів, що прискорює процес старіння шкіри. Добирайте ступінь захисту залежно від інтенсивності сонячного випромінювання.

Правило 9

Уникайте зовнішніх несприятливих факторів

Забруднення довкілля, паління, стрес ... Все це має негативний вплив на шкіру. Одне з основних правил догляду за шкірою обличчя - обов’язково використовуйте косметичні засоби, які захистять вашу шкіру від несприятливих факторів до виходу з дому, та ретельно очищуйте шкіру після повернення додому ввечері. Використовуйте косметичні маски для більш глибокого та якісного очищення.

Правило 10

Не забувайте про губи

Несприятливі погодні умови, перепади температур та забруднене повітря можуть викликати подразнення чутливої шкіри губ. Не чекайте на появу тріщин - не тільки косметичного дефекту, а й вхідних воріт для різних видів інфекції. Як тільки відчуєте, що це необхідно, використовуйте регенеруючий крем для губ. Ви можете наносити його повторно настільки часто, наскільки побажаєте.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті