Розповіді

“Мій спосіб щоденного догляду за особливо чутливою шкірою”

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Деякий час тому чутлива шкіра Оксани стала особливо чутливою до ряду факторів. Однак, спробувавши кілька засобів, які їй не підійшли, вона нарешті знайшла правильне рішення. Ось розповідь Оксани.

Ситуація

Оксана, як давно у вас виявилася підвищена чутливість шкіри?

У мене завжди була чутлива шкіра, але кілька місяців тому вона стала реагувати буквально на все, і я не знала, з чим це пов'язано ... Це засмучувало найбільше!

Симптоми

Розкажіть докладніше, що відбувалося з вашою шкірою?

Вона була дуже чутливою і легко подразнювалася. Щоб заспокоїти шкіру, я купувала зволожуючі креми ... Але з кожним новим кремом історія повторювалася: на обличчі з'явилися маленькі червоні плями. Я не знала, що ще зробити, щоб позбутися їх. Час минав, а шкіра ставала все більш чутливою до косметики, ситуація постійно погіршувалася.

Рішення

І що ви вирішили робити?

Я пішла до дерматолога. Він пояснив, що я маю особливо чутливу шкіру. За порадою лікаря я виконувала процедури щоденного догляду за особливо чутливою шкірою. Відтепер я використовую тільки продукти для особливо чутливої шкіри. Наприклад, я вибрала засіб для видалення макіяжу, після якого наношу заспокійливий захисний засіб без парфумованих віддушок і консервантів. Коли використовуєш правильно підібрані засоби, все змінюється! Моя шкіра все ще чутлива, але я знаю, як її підживлювати й ефективно дбати про  неї.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті