Детальніше про...

Дуже чутлива шкіра: комплекс факторів

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Чутлива шкіра схильна до почервоніння, поколювання й подразнення. Якщо ви маєте чутливу шкіру, ми можемо запропонувати вам кілька порад, завдяки яким ви будете почувати себе більш комфортно.

????????

Надмірна реакція шкіри на подразники.

1.4a Focus on_illu 1

Особливо чутлива шкіра є більш схильною до щоденного впливу зовнішніх факторів і характеризується надмірною реакцією на них. Чутливість притаманна певним типам шкіри та має різні ступені. Наприклад, шкіра страждає від почервоніння й поколювання, ви відчуваєте, що вона неприємно стягнута, свербить і горить, можливе навіть відчуття печіння.

???????

Чутливість до алергенів

Особливо чутлива шкіра зазвичай більше реагує на алергени і тому є особливо вразливою до різних компонентів косметичних засобів. Найбільш поширеними алергенами є ароматичні речовини та консерванти. Під їх впливом послаблюється захисна функція шкіри, і вона більше не здатна захищати вас. Шкіра швидко зневоднюється, з'являється печіння та відчуття стягнутості.

??????

Мета - зволожити шкіру та зменшити її чутливість

Для догляду за чутливою шкірою важливо щодня вживати таких заходів: ·         Дбайливо очищуйте шкіру за допомогою рідкого засобу для чутливої шкіри.·         Процедуру очищення слід завершити розпилюванням термальної води, щоб заспокоїти шкіру та запобігти її подразненню.·         Наносьте заспокійливий захисний крем, створений спеціально для особливо чутливої шкіри. Цей крем містить мінімум інгредієнтів.За додатковою інформацією звертайтеся до дерматолога.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті