Детальніше про...

Макіяж для чутливої шкіри нарешті став реальністю

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Деякі тональні засоби можуть викликати подразнення шкіри. Особливо потрібно уникати засобів, що містять компоненти які викликають алергічну реакцію, або подразнення шкіри. Дуже важливо обирати гіпоалергенні засоби з високою переносимістю, спеціально розроблені для чутливої шкіри. Завдяки цьому жінки з будь-яким типом шкіри зможуть отримувати задоволення від макіяжу, досягати ідеально рівного та здорового кольору обличчя.

Симптоми

Задоволення потреб чутливої шкіри...

5.2 Focus on make-up for sensitive skin_illu 1

У 70% жінок, що відвідують аптеку, чутлива шкіра. Такий стан шкіри ще більш поширений серед жінок з сухою шкірою, оскільки у 80% серед них шкіра має підвищену чутливість. Насправді жінки з сухою шкірою зіштовхуються з різними проявами її чутливості: відчуття стягнутості, огрубіння та шелушіння, що посилюються при використанні непідходящих тональних засобів.

Причини

... при використання непідходящих тональних засобів.

Нанесення макіяжу на чутливу шкіру часто є проблематичним - невірно підібрані тональні засоби не завжди рівно наносяться на шкіру обличчя. Протягом дня може виникнути відчуття дискомфорту та стягнутості. Тональний засіб скоплюється на обличчі – в зморшках, мімічних зморшках, на сухих ділянках, і шкіра виглядає нерівною. Для того щоб суха та чутлива шкіра могла насолоджуватись вірно підібраним тональним засобом, необхідно використовувати тональні засоби, що поєднують в собі комфорт та інтенсивне зволоження та є гіпоалергенними.

Догляд

Основні принципи догляду для краси чутливої шкіри.

Гарний колір обличчя можна мати навіть при чутливій шкірі, якщо слідувати цим рекомендаціям:

  • Не використовуйте очищаючі засоби на основі мила, що сушать шкіру та роблять її ще більш чутливою.
  • По можливості уникайте вмивання жорсткою водою. Обирайте очищаючі засоби, що не потребують змивання та завершуйте очищення термальною водою.
  • Починайте нанесення макіяжу з корекції локальних проблем за допомогою маскуючого засобу.
  • Далі вирівняйте колір обличчя за допомогою тонального засобу, що спеціально розроблений для чутливої шкіри.
  • Далі використайте термальну воду, що дозволить зафіксувати макіяж. Щоб шкіра була більш гладкою та відчувала себе комфортно, освіжайте обличчя термальною водою протягом дня.
За додатковою інформацією по вибору підходящого тонального крему звертайтесь до дерматолога.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті