• Головна>
  • Обличчя : Дуже чутлива шкіра>
  • 3 запитання експерту : Якщо у вас чутлива шкіра, то очищуючий лосьйон слід використовувати без ополіскування водою, обприскуючи шкіру термальною водою.

3 запитання експерту

Якщо у вас чутлива шкіра, то очищуючий лосьйон слід використовувати без ополіскування водою, обприскуючи шкіру термальною водою.

header defaut article 3questions (LP54466).jpg

62% жінок стверджують, що їхня шкіра є чутливою, схильною до подразнень, не переносить будь-яких косметичних засобів і навіть воду. 32% чоловіків скаржаться на відчуття дискомфорту. Як зменшити чутливість шкіри? Ось порада дерматолога.

На що зазвичай скаржаться ваші пацієнти з чутливою шкірою?

Є декілька видимих ознак: сухість, розацеа, почервоніння, лущення, відшаровування шкіри.

Іноді це лише відчуття стягнутості, печіння, яке посилюється після нанесення косметичного засобу. Це відчуття може стати постійним і нестерпним. Здебільшого такі симптоми проявляються у жінок з тонкою, блідою і сухою шкірою, схильною до стресу.

Яку пораду Ви можете їм дати?

Я прошу їх усунути всі фактори, що спричиняють або посилюють гіперчутливість, виявлені в ході мого опитування.

Це стосується як косметичної продукції, яку вони використовують, так і способу життя. Я закликаю їх обмежити споживання алкоголю, кави та гострої їжі, уникати перепадів температур, впливу сонячних променів і вітру. Крім цього, я рекомендую їм відмовитися від використання косметичних засобів, що містять кортизон. Ці засоби спочатку допомагають, але потім ще більше послаблюють шкіру та роблять її тонкою.

А що можна використовувати?

Я рекомендую їм використовувати якомога менше косметичних засобів. А ті, котрими вони користуються, не повинні містити парфумованих віддушок, або такі речовини мають міститися в мінімальних концентраціях,

а також слід обирати засоби, спеціально створені для чутливої шкіри. Потрібно також відмовитися від використання звичайного мила й користуватись очищуючим лосьйоном без ополіскування водою, а також наносити на шкіру термальну воду. Я закликаю пацієнтів застосовувати зволожуючі креми з легкою текстурою, кольдкреми та засоби для догляду за волоссям, що не подразнюють шкіру голови. Нарешті, я раджу відмовитися від процедур очищення шкіри, відлущуючих масок та засобів проти старіння шкіри.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті