• Головна>
  • Обличчя>
  • Розповіді : "Я дбаю про свою чутливу шкіру. Вона на це заслуговує!"

Розповіді

"Я дбаю про свою чутливу шкіру. Вона на це заслуговує!"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_testimonies_default.jpg

У Юлії завжди була чутлива шкіра. Щоб заспокоїти її та зменшити чутливість, вона вирішила піти до дерматолога. Тепер завдяки його порадам шкіра Юлії з кожним днем відчуває все більше комфорту, відновилася її пружність. Ось розповідь Юлії.

Ситуація

Юлія, як довго у вас проявляється чутливість шкіри?

Я Я думаю, що в мене завжди була ця проблема. Добре пам'ятаю свої перші креми, якими починала користуватися, коли була ще підлітком: моя шкіра червоніла, було відчуття стягнутості ... Все що завгодно могло спричинити подразнення

Симптоми

З часом щось змінилося?

Краще не ставало. Навіть навпаки! Я стала відчувати свербіння шкіри обличчя. Взимку шкіра ставала ще чутливішою через холод, а коли я наносила зволожуючий засіб, починалося поколювання. Це було дуже неприємно, і я не знала, що робити, тому що, незважаючи на численні спроби, не могла знайти засіб, який би заспокоїв мою шкіру. Ось чому минулого року я пішла до дерматолога.

Рішення

Що він вам запропонував?

Розпитавши мене й обстеживши мою шкіру, він знайшов причини її чутливості - зовнішні подразники та стрес. Щоб захистити шкіру, він призначив крем для чутливої шкіри на основі термальної води, який зволожує й заспокоює шкіру. Що стосується макіяжу, я почала використовувати тональний крем, спеціально розроблений для чутливої шкіри. Почервоніння, дискомфорт і відчуття стягнутості зникли. Тепер я знаю, як дбати про чутливу шкіру. Вона на це заслуговує!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті