Розповіді

«Приємна шкіра робить повсякденне життя набагато кращим!"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Замолоду в Олександри була суха шкіра. Втім, як і зараз. Страждає Олександра від неприємного поколювання та відчуття стягнутості в поєднанні зі свербінням. Стан її шкіри погіршується в зимові та літні місяці. На щастя, зволожуючі креми ефективно відновлюють комфорт шкіри!

????????

У вас завжди була суха шкіра?

Так, замолоду в мене завжди була суха шкіра, я постійно відчувала дискомфорт, було відчуття стягнутості. Влітку ставало ще гірше. Я разом з батьками проводила кілька тижнів на морі в будинку родичів. Сонце й солона вода повністю висушували шкіру! Вона буквально всмоктувала крем від сонця та лосьйон для засмаги. Історія повторювалася щоденно!

Симптоми

Ваша шкіра стягнута й свербить ... Як саме ви б описали свої відчуття?

Шкіра ніби туго натягнута по всьому тілу. Відчувається поколювання. Шкіра починає свербіти через кілька днів, якщо не користуватися зволожуючим кремом. Я відчуваю сильний дискомфорт, особливо на ногах і на чолі. Я навіть не можу описати, що відчувають мої руки взимку. Вони стають такими сухими, що виглядають так, немов покриті зморшками.

???????

Чи пом'якшують зволожуючі креми вашу шкіру?

Так! Вони необхідні! Доводиться наносити крем на ноги щодня після душу! Якщо я пізно встаю і в мене немає часу наносити крем, я відразу починаю відчувати свербіння і стягнутість. Особливо взимку, коли холодний вітер просто пронизує штани! Для мене комфорт шкіри - це синонім комфортного життя. Тому я завжди пом'якшую її за допомогою зволожуючого крему!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті