Розповіді

«Моя шкіра досі сяє здоров’ям. Навіть після 40!»

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Не вдаючись до крайніх заходів, але роблячи все можливе, щоб уникнути старіння шкіри, Олена зрозуміла, наскільки важливо дбати про здоров’я та красу шкіри. Прості процедури щоранку і щовечора…

Ситуація

Олено, як ви ставитеся до косметики?

Мені завжди подобалось дбати про свою зовнішність. Мені подобається гарно виглядати, і я давно зрозуміла, що перше враження — найважливіше. З тридцяти років я почала використовувати крем для догляду за шкірою довкола очей, і щороку робила легкий пілінг. Не хотілося, аби шкіра старішала занадто швидко.

Симптоми

І як виглядає ваш ритуал щоденного догляду?

Я не витрачаюся багато на косметику і розробила власну щоденну процедуру, щоб підтримувати свіжість та здоров’я шкіри... Навіть після 40. Вранці я накладаю антивіковий крем, а у сонячні дні я замінюю його кремом з сонцезахисним фільтром. Це обов’язково, і так легше захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Як я казала, я не забуваю наносити крем для догляду за шкірою довкола очей. Тепер я використовую такий само, тільки проти зморщок. Увечері я змиваю макіяж косметичним маслом та промиваю шкіру м’яким очищувальним засобом без мила. І знову накладаю крем, який підходить для мого віку, щоб відновити і тонізувати свою шкіру.

Рішення

Що ви робите окрім цих щоденних процедур?

Два чи три рази на рік я роблю терапію сироваткою, при цьому накладаю її сама. Це залежить від потреб шкіри та пори року: зволожувальна, проти старіння, від пігментних плям тощо. Зараз настав час відкривати для себе нові засоби проти зморщок. А після зими легкий пілінг, щоб почати все заново.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті