Розповіді

«Наша дочка позбулася запалених вугрів»

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_testimonies_default.jpg

Лера страждала від вугрів протягом кількох місяців. Але завдяки підтримці дерматолога вона змогла впоратися з ними, і в Лери знову чиста шкіра. Дізнайтеся, як це сталося, з розповіді її матері - Тетяни

Ситуація

Тетяна, коли у вашої дочки з'явилися проблеми зі шкірою?

У моєї дочки Лери невеликі запалення з'явилися в підлітковому віці, приблизно в 14 років.

Симптоми

Як проявлялося акне?

Почалося все з того, що в неї на обличчі з'явилося кілька цяток, але потім вони почали поширюватися. Чорні та червоні цятки з'явилися на спині та грудях. Під час літніх канікул точки зникли. Вона була така рада! На жаль, через кілька тижнів, коли Лера повернулася до школи, проблема виникла знову.

Рішення

І що ви вирішили робити?

Щоб позбутися акне, ми записалися до дерматолога. Він пояснив, що сонце –хибний друг у вирішенні проблеми акне. Тому Лера припинила сушити уражену акне шкіру на сонці. Дерматолог також навчив Леру щодня доглядати за шкірою. Завдяки очищаючим засобам, спеціальному крему для жирної шкіри й косметичним засобам, що не спричиняють появу вугрового висипу, її шкіра почала одужувати. Дерматолог також призначив засіб для обробки шкіри, що постраждала від акне. Завдяки всім цим заходам з кожним місяцем у моєї дочки вугрів ставало все менше й менше. Через рік вони повністю зникли. Вона нарешті позбулася акне! Лера стала впевненою в тому, що акне – тимчасове явище. Я така щаслива знову бачити її посмішку щоранку!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті