Розповіді

"На щастя, в Мишка нарешті минула екзема"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_testimonies_default.jpg

Перші ознаки атопічного дерматиту в Мишка з'явилися, коли йому було 4 місяці. У його батька в дитинстві теж була екзема. Чітко дотримуючись порад дерматолога, поступово батьки Мишка впоралися з цією проблемою. Його мати Поліна розповідає про складнощі, з якими вона зіткнулась.

????????

Поліна, коли у Вашого сина з'явився атопічний дерматит?

Він з'явився, коли Мишкові було близько 4 місяців. А до цього в сина була прекрасна м'яка й гладенька дитяча шкіра. Я не страждала на екзему в дитинстві. Однак у чоловіка вона була досить довго. Коли він побачив червоні плями на обличчі й ліктях нашої дитини, відразу зрозумів, що це. Миша почав чесати шкіру, яка стала дуже сухою. Йому поставили діагноз - атопічний дерматит.

Симптоми

Чи спричиняє атопічний дерматит великі неприємності?

Так! По-перше, шкіра виглядає дуже непривабливо. Коли хлопець був маленький, його це не хвилювало. Але нам з чоловіком було дуже боляче, коли люди на вулиці кидали неприємні репліки або дивно дивилися на нашого сина. Коли він підріс, у нього розвинувся жахливий комплекс через шкіру, що лущиться. Його навіть почали дражнити в школі. А вночі він не міг нормально спати, тому що шкіра дуже свербіла. Іноді він розчісував її до крові!

???????

Ви знайшли ефективне лікування?

Ми ретельно дотримувалися всіх порад дерматолога. Ми робили все, щоб запобігти контакту Мишка з пилом, шерстю тварин, цвіллю та грибками. Ми часто прали килими, фіранки та м'які іграшки Мишка. Коли ми його купали, я використовувала м'яке мило та миючі засоби без віддушок. Тому його шкіра вступала в контакт з мінімальним числом подразників. Ми також підтримували оптимальний рівень зволоження шкіри. Слава Богу, атопічна екзема минула, коли Мишку було приблизно 10 років. Коли я згадую про неї, то відразу думаю: «Який же це був жах!».

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті