Розповіді

"Я застосовую відновлюючу терапію протягом усього року... і це працює! "

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Кілька років Камілла страждала від плям сухої шкіри на обличчі та руках. Однак завдяки щоденному використанню спеціальних відновлюючих засобів вона нарешті розпрощалася з проблемами. Далі її розповідь.

Ситуація

Камілло, як давно у вас проявилося подразнення шкіри?

Думаю, моя шкіра завжди була схильною до невеликих подразнень, особливо на обличчі. 4 роки тому я також почала страждати від ділянок сухої шкіри на щоках. Я почала дуже хвилюватися з цього приводу. Спочатку я намагалася вирішити проблему зволоженням, але безуспішно.

Симптоми

Як ця проблема розвивалася з часом?

Взимку, коли почався вітер і холод, проблема погіршилася. Дуже швидко ділянки сухої шкіри стали дійсно докучати. З'явилося неприємне свербіння. До того ж мені складно було маскувати плями звичайними засобами. Ці плями на обличчі були не дуже привабливими ... Я вирішила йти до дерматолога.

Рішення

Що він вам запропонував?

Він порадив використовувати засоби, які підходять для мого типу шкіри, й крем для прискорення її регенерації та позбавлення від сухих ділянок шкіри. Дотримуючись його поради, я наносила засіб двічі на день на подразнені ділянки. Результат виявився миттєвим: моя шкіра відновлювалася дуже швидко. Це було таке полегшення! Сьогодні я продовжую застосовувати ці засоби постійно. І вони працюють! Тільки-но на моїй шкірі проявляється подразнення, я їх використовую. Результат очевидний. Цей засіб постійно присутній в моїй косметичці.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті