Наукове пояснення

Різні типи подразнення

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Пошкодження шкіри можуть бути спричинені дерматологічними процедурами та зовнішнім впливом. У залежності від ступеня пошкоджень пацієнт може відчувати моральні незручності, обмеження й фізичний дискомфорт.

Пошкодження шкіри: коли захисну функцію шкіри ослаблено

1.8-Skin alterations in the light of science_illu-1

Ніжна шкіра страждає через ослаблення захисної функції. 3 причини можуть викликати пошкодження:·         Шкіра страждає від зовнішніх подразників, таких як холод і висихання, або може бути пошкоджена через травмування: опіки, порізи і укуси комах. Це досить поширена проблема.·         Шкіра сильно ослаблена. Ця проблема спостерігається у 20% населення. Незахищеність може призвести до появи тріщин на руках або губах, сухих ділянок шкіри, заїдам або запалення губ.Нарешті, пошкодження можуть бути спричинені дерматологічними процедурами, такими як видалення бородавок, кріотерапія, невеликі хірургічні втручання, лазерне лікування, пілінг й інші косметичні процедури. Ці ушкодження пов'язані приблизно з 15% дерматологічних процедур.

Визначення ступеня ушкодження.

1.8 Skin alterations in the light of science_illu 2

Ушкодження шкіри включають 2 різних типи ран:·         Епідермальні рани: дерма не порушена, і рана не кровоточить.·         Дермальні рани: дерма порушена, і рана кровоточить.Рани можуть бути:·         гострими, з отвором на поверхні шкіри: через холод, травми, опіки, хірургічне втручання і навіть пілінг.·         хронічні з повторюваними травмами епідермісу. Це можуть бути виразки, пролежні й тріщини. В залежності від ступеня ушкодження ці рани можуть прийняти форму струпа, ерозії, тріщин, виразок і навіть атрофії. Якщо захисна функція шкіри порушена, вона стає чутливішою до зовнішнього впливу. А це, в свою чергу, може призвести до виникнення свербіння, і ситуація погіршиться, якщо розчухувати рану. Тому важливо зробити так, щоб епідерміс швидше загоївся.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті