Детальніше про...

Хронічне подразнення шкіри: постійна чутливість

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Тріщини, плями сухої шкіри, лущення відчуття стягнутості: якщо шкіра є ніжною, її подразнення може перетворитись на постійну проблему. У людей, які хронічно страждають від цього стану, може з’явитись комплекс з приводу зовнішності, і вони відчуватимуть постійний дискомфорт. Тут необхідно спеціальне лікування.

????????

Тріщини, подразнення, сухість шкіри: якщо ці проблеми є постійними

Проблема хронічного подразнення шкіри є в 20% населення. Цей стан може виявлятися в таких формах: ·         тріщини. Проблемні ділянки, що зазвичай піддаються впливу холоду взимку - губи та руки, а також ділянки шкіри, що піддаються тертю. ·         сухість шкіри. Вона може виявлятися у вигляді сухих ділянок на щоках, навколо губ і на руках, особливо у дітей. заїди - тріщини в куточках губ. ~

???????

Причина проблеми: тендітна шкіра

Якщо подразнення шкіри - проблема, що повторюється, то вона може бути пов'язана з тендітністю шкіри. Шкіра набагато чутливіша до зовнішніх впливів, а також постійного тертя. Вітер і холод, наприклад, можуть спричинити подразнення.

??????

Щоденні дії

Для того щоб лікування допомогло, слід бути уважними до дрібниць. Можна зменшити біль від ушкоджень і прискорити процес загоєння, щодня виконуючи такі процедури: ·         по-перше, очищайте подразнену або пошкоджену ділянку термальною водою. ·         якщо потрібно, використовуйте захисну сітку. ·         2-3 рази на день використовуйте спеціальний засіб для захисту шкіри та прискорення її відновлення. ·         після загоєння подумайте про використання засобів з UV-фільтром, щоб знизити ризик пігментації. ·         після загоєння використовуйте відповідні засоби макіяжу. Якщо симптоми не зникли, зверніться до дерматолога.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті