Розповіді

«Моїй шкірі знову комфортно!»

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Після відпустки, проведеної на тропічному курорті, шкіра Жанни стала повністю зневодненою. Для того, щоб відновити її пружність, Жанна вирушила до аптеки. Через кілька днів баланс шкіри був відновлений. Ось що розповідає Жанна.

Ситуація

Жанна, як відбулося зневоднення вашої шкіри?

Зазвичай моя шкіра є досить пружною. Скаржитися немає на що! Але цього літа ми з чоловіком провели десять днів на морі, і там моя шкіра почала зневоднюватися. Було дуже спекотно, і я постійно наносила на обличчя й тіло сонцезахисний крем, але все одно було відчуття, що цей клімат погано впливає на мою шкіру.

Симптоми

Як проявилося зневоднення шкіри?

Незважаючи на засмагу, моя шкіра була млявою та не виглядала здоровою. Було постійне відчуття стягнутості, неначе в мене на обличчі жорстка маска. З'явилися також тонкі зморшки, особливо навколо очей та губ. Було реальне відчуття, що шкірі не вистачає вологи. І я дійсно не знала, як вирішити цю проблему.

Рішення

І що ви вирішили робити?

Через кілька днів після повернення з відпустки я пішла до аптеки, де мені порадили, як відновити зволоженість моєї шкіри. Я припинила користуватись своїм звичайним засобом для догляду та замінила його на спеціальний засіб для зневодненої шкіри, а також стала знімати макіяж відповідним очищуючим засобом. Ці заходи виявилися дуже ефективними, і через декілька днів моїй шкірі знову стало комфортно.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті