Детальніше про...

Зневоднена шкіра: коли бракує вологи

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Вода - це необхідна складова шкіри. Зважаючи на те, що рівень зволоженості шкіри не є постійним (на нього впливають зовнішні фактори, природне випаровування і т.д.), важливо щодня забезпечувати шкіру необхідною кількістю вологи.

Симптоми

Явні ознаки

1.1 Focus on dehydration

Зневоднена шкіра - це шкіра, якій бракує вологи. Зневоднення виявляється по-різному:·         Шкіра втрачає пружність·         Виглядає бляклою та не сяє здоров'ямВи відчуваєте дискомфорт, а на шкірі з'являються зморшки від нестачі вологи~


Причини

Нестача вологи

Причина зневоднення шкіри - зміна захисної функції, що може мати зовнішні причини (екологічні чинники тощо) або бути спричинена ендогенними змінами (проблеми зі складовими шкіри, пошкодження гідроліпідної плівки).

Догляд

Мета - відновити рівень вологи в шкірі

Щоб запобігти зневодненню або його розвитку, слід щодня виконувати такі дії:·         Дбайливо знімати макіяж, щоб не пошкодити епідерміс.·         Кожного дня наносити зволожуючий засіб, щоб підтримувати необхідний рівень вологи в шкірі, відновлювати її захисну функцію та захищати шкіру від UV-променів. Також необхідно щоденно використовувати сонцезахисні засоби. Оберіть засіб в залежності від вашого типу шкіри, пори року чи впливу навколишнього середовища.За додатковою інформацією звертайтеся до дерматолога.
За дополнительной информацией обращайтесь к дерматологу.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті