3 запитання експерту

Я рекомендую засоби лише з високим і дуже високим ступенем захисту

header defaut article 3questions (LP54466).jpg

UV-випромінювання спричиняє старіння шкіри. Захисту від сонця потребують всі. На думку дерматологів, його нам можуть забезпечити одяг, панама або капелюх, сонцезахисні окуляри з UV-фільтрами, сонцезахисні засоби для відкритих ділянок шкіри.

Якими є ключові принципи захисту від сонця

Перебування в горах, на пляжі та біля океану передбачає багаторазове віддзеркалення UV-променів від поверхні води й снігу, тому ми потребуємо максимального захисту.

Особливу увагу слід приділяти світлій шкірі, яка легко обгорає на сонці. Необхідно також взяти до уваги час дня: максимально обережними слід бути в період з 11 до 16 години. Дуже важливо наносити сонцезахисні засоби кожні дві години, причому, в достатній кількості.

Чи легко вашим пацієнтам обрати сонцезахисний засіб з такого широкого асортименту?

Вибір справді величезний.

Сьогодні ми спростили систему позначення, розділивши всі засоби на чотири категорії за ступенем захисту: низький, середній, високий та дуже високий. Я рекомендую тільки дві останні категорії. Слід застосовувати засоби, які захищають від широкого спектру випромінювання: і від UVB-променів, які спричиняють сонячні опіки, і від UVA-променів, які прискорюють процес старіння. І нарешті, необхідно обрати відповідну текстуру (крем, флюїд, гель і т.п.), яка найкраще підходить для конкретних ділянок шкіри і відповідає потребам пацієнтів.

Context

Перш за все - їх ефективність.

В одязі слід віддавати перевагу тканинам з щільним переплетенням темних відтінків. Серед сонцезахисних засобів краще обирати ті, що мають високий та дуже високий ступінь захисту, причому наносити їх слід досить часто. Сонцезахисні окуляри повинні мати сертифікацію ЄС 3 і 4 категорії. Серед інших характеристик засобів захисту від сонця можна назвати високу переносимість, фотостабільність, водостійкість і стійкість до поту. Практичність і приємність використання продуктів є гарантією того, що вони обрані вірно.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті