Детальніше про...

Діти та сонце: чутлива шкіра, яка потребує захисту

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Дитяча шкіра, яка ще перебуває в процесі формування, набагато вразливіша за шкіру дорослих, особливо якщо мова йде про шкідливий вплив UV-променів. Вихід тільки один: захищати дітей.

????????

Тонка шкіра, несформована система пігментації ...

Незважаючи на те, що дорослим дуже добре відомо, наскільки небезпечним є сонце, вони не завжди усвідомлюють надзвичайну вразливість шкіри малюків. Адже дитяча шкіра, яка ще перебуває на стадії формування, набагато більшою мірою піддається шкідливому впливу сонячних променів:·         Будучи тоншою, така шкіра легше ушкоджується на глибинному клітинному рівні.·         Оскільки система пігментації є ще несформованою, в дитини немає системи самозахисту (яка захищає шкіру дорослих від UV-променів). Ось чому дітям потрібен повний захист - набагато більший, ніж для дорослих.

???????

... вкрай вразливі до сонячних опіків та ушкоджень на клітинному рівні

До двадцяти років здатність шкіри захищати організм від сонячного випромінювання скорочується на 50%. Одній з 55 осіб, що народилися в 2008 році, одного разу поставлять діагноз "меланома". Чому? Тому що діти надто вразливі до UV -випромінювання. Під час канікул третина дітей проводить в середньому 15 годин на тиждень на пляжі без одягу - це набагато перевищує припустиму норму. Особливо якщо врахувати, що вода й сонце відбивають 30% ультрафіолетових променів. В силу віку діти не в змозі усвідомити всю небезпеку. У результаті вони говорять про погане самопочуття вже тоді, коли шкоди завдано: ·         Сонячні опіки та ушкодження на глибинному клітинному рівні спричиняють незворотні наслідки, які можуть позначитися й через багато років (раннє старіння шкіри, вищий ризик розвитку раку шкіри надалі).Дія цієї «бомби уповільненої дії» посилюється зневодненням.

Context

Захищати їх з раннього віку.

Захистити своїх дітей – це, в першу чергу, означає навчити їх захищатися. Проведене в Німеччині дослідження, в якому брали участь і наймаліші діти, довело, що навчання з питань профілактики ушкоджень від сонця підвищує ефективність відповідних заходів на 500%: ·         Уникати періодів пікової сонячної активності (з 12 до 16 години), заохочуючи заняття в тіні або денний сон. ·         Носити капелюх з широкими полями, сонцезахисні окуляри з фільтром і темний одяг (чорна футболка захищає краще, ніж біла). ·         Наносити сонцезахисний засіб часто та у великому обсязі (щонайменше в два шари кожні 2 години і кожного разу після купання) на всі відкриті ділянки шкіри, не забуваючи про потилицю, вуха й ступні! ·         Вибирати дитячий сонцезахисний крем з індексом захисту 50, стійкий до води й піску. ·         Регулярно давати дітям пити. УВАГА! Всі лікарі рекомендують повністю уникати перебування на сонці дітей до 3 років.За детальнішою інформацією звертайтеся до дерматолога.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті