Розповіді

"Мої діти можуть грати на сонці, і це не привід для хвилювань!"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_testimonies_default.jpg

Жанна - мати двох дітей 3 і 5 років. Незважаючи на те, що в обох чутлива шкіра, Ваня і Льоша радіють сонечку та можуть спокійно грати на пляжі, дякуючи за це своїй мамі. Ось її розповідь.

????????

Жанна, як ви ставитеся до сонця?

Мені пощастило: ми живемо біля моря. Я завжди вважала, що сонце корисне як для здоров'я, так і для самопочуття ... Навіть після народження двох дітей я не думала про те, щоб поміняти спосіб життя: я брала їх з собою на пляж мало не з перших місяців. Але при цьому я знала, що мої діти мають чутливу шкіру, і завжди вживала заходів безпеки, щоб діти не обгоріли.

Симптоми

Яким чином ви їх захищаєте?

Щоб зменшити будь-який ризик до мінімуму, я користуюся сонцезахисними кремами з фактором захисту SPF 50 і розумно оцінюю ситуацію. По-перше, ніякого сонця в найбільш спекотний час дня. На дітях повинна бути одягнута бавовняна панама й футболка. Слід також регулярно наносити сонцезахисний крем (як правило, тричі на день). Однак найголовніше для мене – час, коли вони грають на пляжі. Оскільки діти люблять грати у воді, мені доводиться натирати їх кремом кожні 10 хвилин, що потребує досить багато часу.

???????

Ви й надалі будете дотримуватися цих правил?

Так, я і далі буду намагатися максимально захищати їх від сонця, але мені набридло купувати крем кожні два дні! Тому я вирішила послухатися поради фармацевта й перейти на водостійкий сонцезахисний засіб.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті