336793368033676

OCHOBA
наших засобів

Ви коли-небудь замислювалися про те, як виготовляються і перевіряються наші засоби? Які джерела наших інгредієнтів? Чи наша продукція підходить навіть для немовлят? Який метод ми розробили як альтернативу тестуванню на тваринах?  Що означає "100% протестовано під дерматологічним контролем"?


У La Roche-Posay ми зобов'язані розробляти лише високоефективні та безпечні засоби, придатні навіть для найбільш чутливої ​​шкіри. Ознайомтеся нижче про наше партнерство з медичними експертами, з нашими жорсткими протоколами тестування та ретельним вибором інгредієнтів.

  • Інгредієнти
  • Тестування
  • Упаковка
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\safety\v_articlemag05_banner.jpg

Як La Roche-Posay працює над тим, аби упаковка продуктів не впливала на навколишнє середовище?

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_PARA_02

Мінімум упаковки для збереження довкілля

La Roche-Posay прагне використовувати якомога менше упаковки для своєї продукції. Протягом 2016 року бренд використав 23,5 тонни вторинно переробленої сировини зі скляних пляшок та пластикової тари. Жодна упаковка не містить полівінілхлориду (ПВХ).

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_PARA_03

Мінімум пластику

Бренд також кардинально змінив дизайн упаковок своїх знаменитих продуктів - Lipikar Balm AP+. Тюбик став легшим, однак зберіг свої функції. Забравши такий додатковий елемент упаковки, як ковпачок, La Roche-Posay не лише спростив використання, але й зменшив вагу тюбика із 24 до 15,6 грамів. Таке суттєве зменшення ваги дало змогу скоротити використання пластику для упаковки на 35%, а це - 31 тонна пластику щороку. За цей вклад у збереження довкілля 2012 року La Roche-Posay був нагороджений за оптимізацію використання упаковки та інноваційні рішення, яку щорічно вручають державні організації з утилізації сміття Eco-Emballages та Adelphe (Франція).

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_PARA_04

Мінімум паперової упаковки для збереження лісів

La Roche-Posay також зменшив використання паперу, роздруковуючи основну інформацію безпосередньо на упаковці продукту, відмовившись від окремих вкладишів з інструкцією.

Поширити

Закрити