0
test Fb connect
|ARTSEG_OP_PARENTSCORNER_BABY | |

КУТОЧОК БАТЬКІВ

Щоденний догляд за малюками

Дізнайтеся як правильно подбати про шкіру своєї дитини

Baby Daily Care

Як розпізнати та впоратися з дитячим акне?

У перші місяці життя діти схильні до появи різних дитячих патологій шкіри та запалень. Дві найбільш поширених проблеми – дитяче акне та себорейний дерматит. Однак турбуватися немає про що, бо ці стани зазвичай з часом зникають. Ось кілька порад, котрі допоможуть вам впоратися з ними, якщо вони все ж викликають у вас занепокоєння.

Що таке дитяче акне?

Дитяче акне – поширена патологія шкіри, яка може з’являтися у перші три місяці життя малюка. Зазвичай, причиною є вплив гормонів матері. Приблизно у 20% здорових новонароджених згодом можуть з’явитися поверхневі прищики. Вони можуть проявитися у формі червоних гнійничків на обличчі, особливо на щоках, лобі, підборідді, рідше – на спині.

Акне також може мати вигляд маленьких білих плям, які ви можете відчути кінчиками пальців. Іноді шкіра на поверхні цих прищиків та довкола має почервоніння. Це явище може посилюватися під дією тепла.

Як лікувати дитяче акне?

Дитяче акне може зникати саме собою, без будь-якого дерматологічного лікування через кілька місяців після першої появи. Проте ви можете послабити запалення на шкірі вашої дитини кількома простими способами.

Під час купання використовуйте м’який очищувальний засіб, який не містить мила. Це допоможе захистити шкіру малюка від додаткових подразнень. Також ви можете використовувати термальну джерельну воду або засоби, збагачені цинком. Вони допоможуть зменшити подразнення та заспокоїти чутливу шкіру дитини. Не застосовуйте продукти, які можуть погіршити стан шкіри вашої дитини.

Збагачене ліпідами мило, жирні мазі, протигрибкові препарати для підлітків та дорослих використовувати для лікування акне у немовляти не можна. Якщо ви маєте якісь сумніви, зверніться за порадою до вашого педіатра.

Рекомендовані засоби

Дивитися всі засоби
22062Lipikar синдет АП+34LipikarТіло|Діти/Атопія|Засоби для дуже сухої шкіри, схильної до атопічного дерматиту|Засоби для очищення тілаТіло|ДітиАтопія|Засоби для дуже сухої шкіри, схильної до атопічного дерматиту|Засоби для очищення тіла
Lipikar синдет АП+ packshot from Lipikar, by La Roche-Posay