336793368033676

OCHOBA
наших засобів

Ви коли-небудь замислювалися про те, як виготовляються і перевіряються наші засоби? Які джерела наших інгредієнтів? Чи наша продукція підходить навіть для немовлят? Який метод ми розробили як альтернативу тестуванню на тваринах?  Що означає "100% протестовано під дерматологічним контролем"?


У La Roche-Posay ми зобов'язані розробляти лише високоефективні та безпечні засоби, придатні навіть для найбільш чутливої ​​шкіри. Ознайомтеся нижче про наше партнерство з медичними експертами, з нашими жорсткими протоколами тестування та ретельним вибором інгредієнтів.

  • Інгредієнти
  • Тестування
  • Упаковка
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\safety\v_articlemag01_banner.jpg

Як переконатися, що засоби для догляду за шкірою справді безпечні?

Обираючи бренд догляду за шкірою, варто зупинятися на тому, якому можна довіряти. Ви також потребуєте вичерпну інформацію про продукт, яка допоможе вам зробити правильний вибір.

Створення продуктів, які є безпечними навіть для найбільш вразливої та чутливої шкіри - пріоритет La Roche-Posay. Ми впевнені у безпеці наших продуктів. Більше про те, як ми перевіряємо якість нашої косметики, дізнавайтеся з матеріалу "Безпека навіть для найбільш вразливої шкіри".

Лабораторні тестування на зразках штучно вирощеної шкіри

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_FULL_01


Ми детально тестуємо всі наші продукти перед тим, як вони потраплять у продаж. Наші команди з досліджень та інновацій розробили передовий метод, який дозволив відмовитися від тестування на тваринах. Як він працює? Ми використовуємо зразки штучно вирощеної шкіри - EpiSkin*. Лише коли результат тестів на штучній шкірі задовільний, ми апробуємо продукти на реальних споживачах. Застосування інноваційних технологій та методів, альтернативних тестуванню на тваринах, для отримання надточних результатів дозволяє нам виявляти компоненти, які викликають подразнення, на ранніх стадіях випробовувань.

Клінічні дослідження на найбільш чутливих типах шкіри

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_FULL_02


Наступна стадія - клінічні випробування продуктів на представниках цільової аудиторії під наглядом дерматологів. Спеціалізуючись на проблемах чутливої шкіри, La Roche-Posay дуже серйозно ставиться до позначки "протестовано на чутливій шкірі". До випробувань наших продуктів ми залучаємо учасників із чутливою, схильною до атопії та алергії шкірою. Ми також проводимо дослідження, щоб гарантувати безпеку застосування наших засобів людям із найбільш вразливою шкірою та пацієнтам, які проходять лікування від раку.

Шкірна алергічна проба

Для перевірки наших продуктів на гіпоалергенність ми застосовуємо техніку багаторазових шкірно-алергічних проб

Правило La Roche-Posay: 100% гіпоалергенний продукт

Ми ретельно тестуємо кожну нашу формулу перед тим, як вивести продукт на ринок. Деякі наші засоби пройшли перевірку понад 10 000 разів перед тим, як потрапити на ваш туалетний столик! Якщо бодай в одного учасника випробувань з'явилася алергічна реакція, формула повертається до лабораторії на доопрацювання.

Постійне тестування продуктів, навіть після того, як вони потрапили у продаж

Ми систематично відстежуємо та перевіряємо якість нашої продукції навіть після її виходу на ринок, аби підтвердити її цілковиту переносимість. Фіксуємо та досліджуємо всі небажані явища, про які повідомляють споживачі та/або лікарі. Ми беремо активну участь у вирішенні кожного подібного випадку та вживаємо всі можливі коригувальні дії стосовно продукту та його інгредієнтів. Деякими нашими продуктами користуються вже понад 20 років і вони досі допомагають робити життя людей кращим щодня. 

Познайомтеся з людьми, які роблять наші засоби кращими та безпечнішими щодня, перейшовши за посиланням.

* EpiSkin складається з невеликих дисків штучно синтезованої шкіри людини. Здорові клітини шкіри людини (кератиноцити) вирощують у чашках Петрі. EpiSkin - це здорова анатомічна тканина, на якій можна протестувати косметику, уникаючи таким чином тестування на тваринах.
** Продукт наноситься на герметичний (повітро- та водонепроникний) зразок шкіри. Після цього зразок оглядає дерматолог. Цей процес повторюється кілька разів. Потім зі зразком шкіри не проводять жодних маніпуляцій протягом 2 тижнів. Наступний тест - повторний. Дерматолог ще раз оглядає шкіру через 30 хвилин, 24 години та 48 годин після нанесення продукту. Цей метод дає змогу переконатися, що у зразка шкіри не з'явилося алергії на продукт.

Поширити

Закрити