0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Як оберігати шкіру від надмірного впливу сонця?

Улітку ваша шкіра перебуває у важких умовах. Сонце, пісок, вітер, морська вода… усі ці чинники можуть призвести до подразнення й пошкодження шкіри. Тому для відновлення шкіри обов'язково користуйтеся засобами після засмаги.

Для відновлення шкіри

Використання засобу після засмаги - обов'язкова умова регенерації гідроліпідної плівки та захисного бар'єру епідермісу в літній сезон. Насичений ліпідовідновлювальними компонентами заспокійливий гель після засмаги Posthelios запускає регенерацію поверхневого шару шкіри. Може використовуватися для тіла та обличчя, обов'язково - після душу. Ваша шкіра зволожена, еластична та ніжна.

Для боротьби з почервонінням

Усім нам відомо про важливість захисту шкіри від сонячних опіків. Проте ми знову й знову повертаємося додому з червоною шкірою. Щоб усунути цю неприємну реакцію, Posthelios збагачений заспокійливими інгредієнтами, які дарують миттєве полегшення.

Оберіть правильний захист

Гама Anthelios - це високий рівень захисту,а також текстури, що підходять до усіх типів шкіри.

Для фіксації засмаги

Пам'ятайте: сонцезахисний крем не є перешкодою для отримання засмаги. Навпаки: він подарує вашій шкірі більш рівномірний та стійкий колір із ніжним сяйвом. Використання засобу після засмаги, наприклад, Posthelios, протягом кількох тижнів після повернення з відпустки допоможе зберегти чудову засмагу.

Переваги термальної води La Roche-Posay

Щоб заспокоїти подразнену шкіру, ви можете використовувати термальну воду La Roche-Posay. Унікальне поєднання мінералів та мікроелементів надає формулі антиоксидантні та заспокійливі властивості.

3 кроки для профілактики раку шкіри!