0
test Fb connect
|ARTSEG_OP_PARENTSCORNER_SUN | |

КУТОЧОК БАТЬКІВ

Захист від сонця

Захистіть шкіру своєї дитини від надмірного впливу сонця

Sun protection

Як захистити шкіру дитини від сонця: 4 золотих правила

Коли мова йде про захист від сонця, дерматологи і педіатри одностайно рекомендують дотримуватись таких правил:

1. До трирічного віку уникайте перебування під прямими сонячними променями. Навіть у затінку обов’язково застосовуйте сонцезахисні креми.
2. Якщо це можливо, залишайтеся у приміщенні у період найбільш агресивного сонця – між 12.00 та 16.00.
3. Одягайте темний одяг, сонцезахисні окуляри та капелюх, навіть перебуваючи у затінку.
4. Наносьте сонцезахисний крем із високим ступенем захисту від УФ-випромінення на все тіло. Повторюйте процедуру що дві години.

Чому так важливо дотримуватися цих 4 правил, коли мова йде про захист дитини від сонця?

До підліткового віку наша шкіра втрачає до 50% природного захисного ресурсу. Тому один із 55 народжених 2008 року перебуває у групі ризику виникнення меланоми. Чому? Діти занадто багато часу проводять під впливом УФ-променів. На канікулах щонайменше третина дітей проводить в середньому по 15 годин на тиждень без одягу.

Це у рази перевищує допустиму норму, особливо зважаючи на те, що пісок та вода відбивають 30% ультрафіолетових променів. У цьому віці діти ще не здатні оцінити небезпеку. У підсумку, про дискомфорт вони повідомляють лише тоді, коли шкоди шкірі вже завдано.

Що світліша шкіра у дитини (зазвичай, таку мають руді та біляві дітлахи), то вищий рівень небезпеки. Отже, захист від сонця потрібен, навіть коли надворі хмарно. Час, коли сонце у зеніті, особливо небезпечний період. Недостатній захист від сонця у дитячому віці призведе до того, що уже будучи дорослими, ми можемо страждати від наслідків надмірного впливу сонячного випромінювання.